Zakłady piłkarskie online

Przeglądając opisy różnych polskich bukmacherów u każdego z nich zauważymy jak dużą wagę przywiązuje on do zakładów bukmacherskich na piłkę nożną. Trzeba przyznać, że nawet jeśli będzie to początkujący bukmacher to możemy być pewni, że znajdziemy u niego szeroką ofertę właśnie na tę dyscyplinę sportową.

Jeśli dopiero co zaczynamy zarabiać na zakładach bukmacherskich to piłka nożna z pewnością powinna być w kręgu naszych zainteresowań. Istnieje wiele różnych strategii na zakłady piłkarskie online. Najczęściej analizujemy dogłębnie mecz głównie opierając się na statystykach.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

Obstawianie na żywo …

Zważamy uwagę na to czy drużyny grają jeszcze o coś ważnego, jak mocno może być to zacięty mecz. Być może nie warto ryzykować obstawieniem liczny goli, ale liczby żółtych kartek? Właściwie każdy bukmacher daje nam możliwość typowania meczów przed ich rozpoczęciem. W piłce nożnej bardzo popularne jest także obstawianie meczy na żywo.

W większości tych przypadków możemy liczyć na wyższe kursy. Często w pierwszych minutach meczu nie dzieje się nic specjalnego. Automatycznie kursy rosną. Zatem jeśli chcemy obstawiać np. ilość goli warto poczekać kilkanaście minut. Z pewnością będziemy mogli liczyć na większy zarobek, oczywiście w przypadku wygranej.

Zakłady piłkarskie online 2 2023

Dlaczego warto obstawiać piłkę nożną na żywo?

Dlatego, że po przebiegu meczu możemy zobaczyć jak gra dany zespół. To, że wygrał on znacząco w poprzednim meczu nie oznacza, że dziś też tak będzie. Być może to wydawać się dla niektórych dziwne, ale naprawdę są osoby, których nie interesuje kto gra w danym zespole.

Po statystykach, które są prowadzone na żywo są w stanie również obstawiać mecze z pozytywnym wynikiem. Jaka jest zaleta typowania piłki nożnej?

Przede wszystkim bogata oferta. Warto zauważyć, że nawet w większe święta czy zaraz po Nowym Roku odbywają się mecze piłki nożnej. Być może nie grają zbyt popularne drużyny, ale u bukmacherów znajdziemy ofertę.

To pokazuje, że nie ma dnia w ciągu roku, by nie odbywał się jakiś mecz piłki nożnej. Dla samego typera znaczy to bardzo dużo. Niemal każdego dnia mamy szansę na zarobek. Do tego dochodzi łatwość w zdobywaniu najnowszych informacji. W końcu piłką nożną żyje wiele krajów.

Nie dziwi zatem fakt, że zakłady piłkarskie online są tak popularne. Tak naprawdę wystarczy, że będziemy znać podstawowe zasady tej dyscypliny sportowej. Potem wystarczy nam dostęp do strony, gdzie znajdziemy statystyki. Poza tym warto obserwować mecze na żywo.

Tutaj już pomocni są sami bukmacherzy, którzy transmitują mecze i udostępniają nam statystyki z meczu.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
200% za WPŁATĘ - etoto.pl + obstawiaj bez podatku!
3500 zł CASHBACK - superbet.pl + 234 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

 

Jak obstawiać mecze piłki nożnej?

Jedną z najważniejszych informacji dla początkujących typerów jest to, jak obstawiać mecze piłki nożnej? Dlaczego właśnie piłka nożna? Bo jest to najpopularniejsza dyscyplina sportowa i bez dwóch zdań, to właśnie ona przyciąga szereg zainteresowanych obstawianiem, nowych typerów.

Z drugiej strony, to właśnie na ten sport znajdziemy największą liczbę różnych kombinacji i zakładów – wielu bukmacherów oferuje zakłady piłkarskie nawet amatorskich lig, jak 6. liga angielska, czy 3. liga francuska.

Na co zwrócić uwagę podczas typowania?

Na samym początku warto jest spojrzeć, jak obstawiać mecze piłkarskie pod względem technicznym – jaki typ kuponu wybrać, ile zdarzeń postawić w jednym zakładzie, czy czym się kierować podczas obstawiania.

Przede wszystkim każdy, kto chce rozpocząć swoją przygodę z bukmacherką, powinien obstawiać taki sport, na którym rzeczywiście się zna. W większości przypadków jest to właśnie piłka nożna, na której się dzisiaj skupiamy. Co najważniejsze – bez znajomości podstawowych informacji na temat danej dyscypliny, trudno będzie o wskazanie poprawnego typu. Chodzi tutaj przede wszystkim o specyfikę dyscypliny – terminarz, ważne spotkania, kluczowi zawodnicy, faza sezonu.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Kolejna sprawa dotyczy statystyk zakładów piłkarskich. Każdy typer, czy to początkujący, czy bardzo doświadczony – jeśli chce mieć większe szansę na wygraną – trzeba analizować statystyki. Bez wiedzy na temat formy poszczególnych drużyn, czy bezpośrednich pojedynków i miejsca w tabeli nikt nie jest w stanie dobrze wytypować przynajmniej kilku zdarzeń.

Ważny jest także wybór rodzaju kuponu – czy będzie to SOLO, AKO, czy zakład systemowy. Każdy typ kuponu przewidziany jest dla różnych kategorii typerów. Kupony SOLO, gdzie obstawia się jeden typ na kuponie, są przeznaczone dla osób, które chcą obstawiać zakłady piłkarskie za wyższe kwoty.

AKO, czyli minimum dwa typy na kuponie. Tutaj proponujemy obstawiać 2-4 zakłady na jednym kuponie – jest to największe prawdopodobieństwo trafienia. Zakłady systemowe przewidziane są dla graczy doświadczonych, ponieważ wybiera się tam różne kombinacje, co dla początkującego gracza może okazać się zbyt zawiłe.

Zakłady w piłce nożnej

Jeśli chodzi o przykładowe typy i to, jak obstawiać mecze piłki nożnej, to warto skupić się na kilku kombinacjach.
Po pierwsze klasyczny wynik meczy piłkarskiego. Jest to pierwsza i podstawowa forma, z którą typerzy powinni mieć styczność.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
600 zł Cashback + 60 zł FREEBET + 1000 zł za wpłatę

 

Można postawić wynik „na czysto” – 1, X, 2, lub „z podpórką” – 1X, X2, 12. Ważne jest, aby nie kierować się kursami, tylko popierać swoje wybory statystykami. Ważne jest to, czy jest to mecz derbowy, czy jest końcówka sezonu i gra ostatnia drużyna z taką, która zapewniła sobie bezpieczne utrzymanie w lidze. Wszystko to jest ważne.

Warto obstawiać na zakładach piłkarskich również overy i undery. Chodzi o mniej, lub więcej – rzutów rożnych, kartek, bramek. To wszystko również pokażą nam statystyki. Każdy kibic piłkarski wie, która drużyna gra brutalnie, gdzie można spodziewać się wysokiej liczby bramek, a gdzie dominacji jednej z drużyn i wielu rzutów rożnych.

Na koniec – również handicap i zakłady piłkarskie jest czymś, co warto polecić osobom, które chcą obstawiać. Chodzi o „wyrównywanie szans” i założenie przed meczem, że dana drużyna wirtualnie rozpoczyna spotkanie z wynikiem 0:1. Wtedy kursy szybują mocno w górę, a przy dominacji jednej z drużyn można wytypować, że wygra ona minimum dwiema bramkami różnicy.

 

A oto lista legalnych bukmacherów u których znajdziesz zakłady piłkarskie online:

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
200zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2520zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj