Co to jest BETSCAN?

Jeżeli szukasz wiadomości o BetSCAN to perfekcyjnie wcelowałeś!
Legalnie działający bukmacher działający w sieci Totolotek.pl wprowadził nowiutką, bezpłatną apkę BETSCAN. Zapewnia ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami oraz obserwowanie wyników wydarzeń sportowych „na żywo”. Persony, które będą prężnie stosować apkę co miesiąc mogą do tego wygrać przyciągające nagrody.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Nowa apka Totolotka ma 3 zasadnicze elementy. Pierwotnym z nich jest rola SKANUJ KUPON – możliwość pilnowania na smartfonie wyników rutynowych kuponów za pomocą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kuponiku pojawia się informacja o zakładzie.

Co oferuje aplikacja Totolotka BETSCAN?

Przeglądanie wyników wydarzeń u bukmachera podczas ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie zasadniczym klient widzi kompilację dziś toczących się wydarzeń sportowych, wraz z informacją o bieżących przelicznikach. Użytkownik ma też możliwość zweryfikowania jakie zdarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Oprócz tego, czynnikiem apki spółki Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada odbiorca jest transferowany do zakładki z rozgrywkami. Teraz w apce osiągalny jest symulator koszykówki, w jakim celem jest oddanie jak największej ilości dokładnych rzutów za 3 punkty do kosza.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W apce BETSCAN wprowadzono też fragment rywalizacji między klientami. Za aktywne używanie apki – skanowanie kuponów, zespolenie konta z FB, bądź dostanie czempionatu w grach – przydzielane są internetowe punkty.

Miesięcznie najlepsze 5 person nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a wygrywający otrzymuje ponadto tablet. Obstawiający mogą dzielić się swoimi wynikami z kolegami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych wiadomość o triumfie w grze albo zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

– Aplikacja BETSCAN została skonstruowana w głównej mierze z myślą o graczach, jacy przeważnie korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich. Podczas paru sekund mogą oni zlustrować rezultaty wydarzeń sportowych oraz prywatnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o nagrody oraz zagrać dla uciechy w rozgrywki sportowe na własnym smartfonie – powiada Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Aplikacja powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – firmą specjalizującą się w kreowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs buduje autorskie aplikacje mobilne na podstawie modelu SaaS. Rezultaty instytucji umożliwiają użytkownikom zawierać zakłady sportowe w jakimkolwiek okresie oraz miejscu.

Zyskaj 20 zł na zakłady na mecze (bez depozytu!) – info na www.totolotek.pl