Bonus za rejestrację
  • Fortuna (120 zł na darmowy zakład + do 1000 zł za wpłatę)
  • STS (25 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę)
  • Totolotek (20 zł bez depozytu + do 1000 zł za wpłatę)
  • Betfan (do 3000 zł za wpłatę i gra bez podatku)
  • LVBET (20 zł bez depozytu + do 1500 zł za wpłatę)
  • forBET (do 2000 zł za wpłatę)
  • Milenium (20 zł darmowy zakład + do 760 zł za wpłatę)
  • eTOTO (200% za pierwszą wpłatę do 1000 zł)
  • Betclic (cashback 500 zł)
  • PZBUK (do 500 zł za wpłatę)
4.1

Zakłady bukmacherskie są jedną z najpopularniejszych form hazardu na świecie. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej firm bukmacherskich na całym świecie, jak i na naszym rodzimym podwórku. Wyłącznie na terenie naszego kraju funkcjonuje aż 13 firm tego typu.

Nic więc dziwnego, że firmy prześcigają się w walce o klienta.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Poza poszerzaniem swojej oferty o coraz to nowsze dyscypliny i mniej popularne ligi poszczególnych sportów, tworzeniem aplikacji mobilnych czy atrakcyjnych szat graficznych, firmy starają się przyciągać nowych klientów oferując im bonusy bukmacherskie czyli po prostu bonus za rejestrację u bukmachera.

Bonusy bukmacherskie za rejestrację

WirtualnyBukmacher.pl bonusy-bukmacherskie-300x127 Niewątpliwie jest to najbardziej atrakcyjna forma – z punktu widzenia klienta – która przyciąga nowych użytkowników. Jest wiele rodzajów bonusu dla nowych klientów. Najbardziej pożądanym przez użytkowników bonusem jest tzw. „freebet”.

Bonus ten polega na otrzymaniu określonej kwoty (zazwyczaj nieprzekraczającej 30 złotych) na swoje konto, wyłącznie za pomyślnie przejście rejestracji i weryfikacje swojego konta! Użytkownik zatem nie musi dokonywać żadnej wpłaty i nie ponosi żadnego ryzyka, w celu postawienia swojego pierwszego kuponu.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Prawdopodobnie najpopularniejszy bonus za rejestrację u bukmachera to podwojenie, lub nawet potrojenie swojego pierwszego depozytu. Różne firmy bukmacherskie oferują różne wielkości tego typu bonusu i praktycznie każdy bukmacher w Polsce oferuje bonusy bukmacherskie za wpłatę.

Bonus za rejestrację za depozyt

Pierwszy depozyt – zależnie od platformy – może zostać podwojony nawet do kwoty 1000 złotych. Oznacza to, że w momencie wpłacenia 1000 złotych na platformę bukmacherską, otrzymamy dodatkowe 1000 złotych w formie bonusu do wykorzystania!

Jednak poprzez ogromną konkurencję, bukmacherzy byli zmuszenie jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje bonusy, przez co wielu z nich oferuję już nie tylko podwojenie pierwszego depozytu, ale również nawet drugiego czy trzeciego!

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Bonus Cashback

Równie pożądany co „freebet” jest bonus za rejestrację u bukmachera określany mianem „cashbacku”, „kasozwrotu” lub „bezpiecznego zakładu”. Firmy bukmacherskie oferują ZWROT całej, lub części kwoty na konto klienta, w momencie gdy pierwszy wniesiony przez niego zakład okaże się nietrafiony. Firmy są w stanie zwrócić od 100 do nawet ponad 200 złotych przy pierwszym nietrafionym zakładzie!

Minimalizuje to ryzyko klienta do zera i jednocześnie wyjątkowo skutecznie zachęca do założenia konta na stronie bukmacherskiej.

WirtualnyBukmacher.pl lvbet-bonus-bez-depozytu

Co istotne, w przypadku gdy pierwszy wniesiony zakład okaże się trafiony, firmy nie potrącają żadnej kwoty z konta klienta, przelewając na jego konto wszystkie wygrane środki. Firmy bukmacherskie w Polsce oferują również bonusy bukmacherskie pieniężne za korzystanie z ich aplikacji mobilnych, dzięki czemu klienci mogą otrzymać kilkanaście darmowych złotych wyłącznie za zalogowanie się na swoje konto poprzez dedykowaną aplikacje.

Oto aktualne bonusy za rejestrację …

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl
FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy
Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl
Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl
Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 2000 zł)...
Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl
Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 
Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/
Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy
Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jeszcze o bonusach bukmacherskich

W sieci można wyszperać sporo stron proponujących zakłady bukmacherskie, na których da się zarobić bardzo dużo. Dobrze jest chociaż mieć pojęcie, do którego z nich kalkuluje się optymalnie zapisać.

Albowiem większość znanych bukmacherów proponuje rzeczywiście ciekawe, a także opłacalne dla użytkowników gratisy bukmacherskie.

Rodzaje bonusów na stronach bukmacherskich

By zorientować się, jaki bukmacher będzie dla nas najlepszy, w pierwszej kolejności warto zapoznać się z rodzajami bonusów, które mogą być nam dostarczane.

Najczęstszą gratyfikacją są dodatki tzw. bonus bukmacherski za depozyt.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Polegają one tak naprawdę na tym, iż przy dodawaniu depozytu, lub obstawieniu konkretnych zakładów, dostajemy zwroty. Każdy serwis rządzi się własnymi zasadami. W jednym z nich da się otrzymać nawet zwrot finansowy, jeśli dojdzie do porażki podczas typowania pierwotnego zakładu.

 

Najlepszy bukmacher bez depozytu

Ciągle nie masz pojęcia czy zdecydować się na forBET czy LVBet?
Dobrze jest zerknąć, w którym serwisie otrzymamy wyższą gratyfikację na samym początku na start za rejestrację. Oznacza to, iż przy wpłacie wymaganej sumy na stronę forBET, zdobywamy bonus w wysokości stu %.
Czyż nie jest to mało… i natychmiastowo zwiększa to nasze możliwości na zwycięstwo, gdyż władamy zwiększonym kapitałem?

Po prawdzie na dzień dzisiejszy między bukmacherami króluje nadzwyczaj duża batalia o względy graczy. Przeto co chwilę dostarczają wabiące bonusy na obstawianie meczów.

TOP 3 bonusów bukmacherskich: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Prawie każdy użytkownik może to wykorzystać na typy.
Nierzadko za rejestrację z linku rekomendowanego także da się otrzymać ciekawy kapitał na początek jak choćby u bukmachera STS25zł na pierwszy zakład bez depozytu.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Opcji jest niesłychanie dużo i po zapoznaniu się z kilkoma na pewno wyszperamy dla siebie co atrakcyjnego z pośród bonusów bukmacherskich.