Bonus za rejestrację
  • Totolotek (20zł bez depozytu + do 1000zł za wpłatę)
  • Fortuna (120zł na darmowy zakład + do 400zł za wpłatę)
  • LVBET (20zł bez depozytu + do 1000zł za wpłatę)
  • eTOTO (Cashback + do 500zł za wpłatę)
  • Milenium (20zł bez depozytu + do 760zł za wpłatę)
  • forBET (do 1200zł za wpłatę)
  • STS (do 500zł za wpłatę)
4.0

Zakłady bukmacherskie są jedną z najpopularniejszych form hazardu na świecie. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej firm bukmacherskich na całym świecie, jak i na naszym rodzimym podwórku. Wyłącznie na terenie naszego kraju funkcjonuje aż 8 firm tego typu.

Nic więc dziwnego, że firmy prześcigają się w walce o klienta.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Poza poszerzaniem swojej oferty o coraz to nowsze dyscypliny i mniej popularne ligi poszczególnych sportów, tworzeniem aplikacji mobilnych czy atrakcyjnych szat graficznych, firmy starają się przyciągać nowych klientów oferując im bonus za rejestrację u bukmachera.

Bonusy bukmacherskie za rejestrację

WirtualnyBukmacher.pl bonusy-bukmacherskie-300x127  Niewątpliwie jest to najbardziej atrakcyjna forma – z punktu widzenia klienta – która przyciąga nowych użytkowników. Jest wiele rodzajów bonusu dla nowych klientów. Najbardziej pożądanym przez użytkowników bonusem jest tzw. „freebet”.

Bonus ten polega na otrzymaniu określonej kwoty (zazwyczaj nieprzekraczającej 30 złotych) na swoje konto, wyłącznie za pomyślnie przejście rejestracji i weryfikacje swojego konta! Użytkownik zatem nie musi dokonywać żadnej wpłaty i nie ponosi żadnego ryzyka, w celu postawienia swojego pierwszego kuponu.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Prawdopodobnie najpopularniejszy bonus za rejestrację u bukmachera to podwojenie, lub nawet potrojenie swojego pierwszego depozytu. Różne firmy bukmacherskie oferują różne wielkości tego typu bonusu.

Bonus za rejestrację za depozyt (wpłatę)

Pierwszy depozyt – zależnie od platformy – może zostać podwojony nawet do kwoty 1000 złotych. Oznacza to, że w momencie wpłacenia 1000 złotych na platformę bukmacherską, otrzymamy dodatkowe 1000 złotych w formie bonusu do wykorzystania!

Jednak poprzez ogromną konkurencję, bukmacherzy byli zmuszenie jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje bonusy, przez co wielu z nich oferuję już nie tylko podwojenie pierwszego depozytu, ale również nawet drugiego czy trzeciego!

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Cashback

Równie pożądany co „freebet” jest bonus za rejestrację u bukmachera określany mianem „cashbacku”, „kasozwrotu” lub „bezpiecznego zakładu”. Firmy bukmacherskie oferują ZWROT całej, lub części kwoty na konto klienta, w momencie gdy pierwszy wniesiony przez niego zakład okaże się nietrafiony. Firmy są w stanie zwrócić od 100 do nawet ponad 200 złotych przy pierwszym nietrafionym zakładzie!

Minimalizuje to ryzyko klienta do zera i jednocześnie wyjątkowo skutecznie zachęca do założenia konta na stronie bukmacherskiej.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Co istotne, w przypadku gdy pierwszy wniesiony zakład okaże się trafiony, firmy nie potrącają żadnej kwoty z konta klienta, przelewając na jego konto wszystkie wygrane środki. Firmy bukmacherskie w Polsce oferują również bonusy bukmacherskie pieniężne za korzystanie z ich aplikacji mobilnych, dzięki czemu klienci mogą otrzymać kilkanaście darmowych złotych wyłącznie za zalogowanie się na swoje konto poprzez dedykowaną aplikacje.

Oto aktualne bonusy za rejestrację …

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl
Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl
Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 
200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!
Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...
Bonus bez depozytu! Bonus za wpłatę! Więcej na www.milenium.pl