Bonus za rejestrację
  • Fortuna (20 zł bez depozytu, darmowy zakład + 2000 zł za wpłatę)
  • STS (29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę)
  • Betfan (Darmowy zakład + 3x777 zł za wpłatę i gra bez podatku)
  • LVBET (20 zł bez depozytu + do 3000 zł za wpłatę)
  • forBET (do 2100 zł za wpłatę)
  • Superbet (cashback 500 zł + 50 zł na start)
  • Betclic (cashback 550 zł)
  • Totolotek (do 500 zł za wpłatę)
  • PZBUK (do 200 zł darmowy zakład)
  • eTOTO (200% za pierwszą wpłatę do 200 zł)
4.1

Zakłady bukmacherskie są jedną z najpopularniejszych form hazardu na świecie. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej firm bukmacherskich na całym świecie, jak i na naszym rodzimym podwórku. Wyłącznie na terenie naszego kraju funkcjonuje aż 15 firm tego typu.

Nic więc dziwnego, że firmy prześcigają się w walce o klienta.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Poza poszerzaniem swojej oferty o coraz to nowsze dyscypliny i mniej popularne ligi poszczególnych sportów, tworzeniem aplikacji mobilnych czy atrakcyjnych szat graficznych, firmy starają się przyciągać nowych klientów oferując im bonusy bukmacherskie czyli po prostu bonus za rejestrację u bukmachera.

Bonusy bukmacherskie za rejestrację

Bonusy bukmacherskie 1 2021Niewątpliwie jest to najbardziej atrakcyjna forma – z punktu widzenia klienta – która przyciąga nowych użytkowników. Jest wiele rodzajów bonusu dla nowych klientów. Najbardziej pożądanym przez użytkowników bonusem jest tzw. „freebet”.

Bonus ten polega na otrzymaniu określonej kwoty (zazwyczaj nieprzekraczającej 30 złotych) na swoje konto, wyłącznie za pomyślnie przejście rejestracji i weryfikacje swojego konta! Użytkownik zatem nie musi dokonywać żadnej wpłaty i nie ponosi żadnego ryzyka, w celu postawienia swojego pierwszego kuponu.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Prawdopodobnie najpopularniejszy bonus za rejestrację u bukmachera to podwojenie, lub nawet potrojenie swojego pierwszego depozytu. Różne firmy bukmacherskie oferują różne wielkości tego typu bonusu i praktycznie każdy bukmacher w Polsce oferuje bonusy bukmacherskie za wpłatę.

Bonus za rejestrację za depozyt

Pierwszy depozyt – zależnie od platformy – może zostać podwojony nawet do kwoty 1000 złotych. Oznacza to, że w momencie wpłacenia 1000 złotych na platformę bukmacherską, otrzymamy dodatkowe 1000 złotych w formie bonusu do wykorzystania!

Jednak poprzez ogromną konkurencję, bukmacherzy byli zmuszenie jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje bonusy, przez co wielu z nich oferuję już nie tylko podwojenie pierwszego depozytu, ale również nawet drugiego czy trzeciego!

Bonus Cashback

Równie pożądany co „freebet” jest bonus za rejestrację u bukmachera określany mianem „cashbacku”, „kasozwrotu” lub „bezpiecznego zakładu”. Firmy bukmacherskie oferują ZWROT całej, lub części kwoty na konto klienta, w momencie gdy pierwszy wniesiony przez niego zakład okaże się nietrafiony. Firmy są w stanie zwrócić od 100 do nawet ponad 200 złotych przy pierwszym nietrafionym zakładzie!

Minimalizuje to ryzyko klienta do zera i jednocześnie wyjątkowo skutecznie zachęca do założenia konta na stronie bukmacherskiej.

Bonusy bukmacherskie 2 2021

Co istotne, w przypadku gdy pierwszy wniesiony zakład okaże się trafiony, firmy nie potrącają żadnej kwoty z konta klienta, przelewając na jego konto wszystkie wygrane środki. Firmy bukmacherskie w Polsce oferują również bonusy bukmacherskie pieniężne za korzystanie z ich aplikacji mobilnych, dzięki czemu klienci mogą otrzymać kilkanaście darmowych złotych wyłącznie za zalogowanie się na swoje konto poprzez dedykowaną aplikacje.

Oto aktualne bonusy za rejestrację …

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
520zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1000zł Zagraj

Jeszcze o bonusach bukmacherskich

W sieci można wyszperać sporo stron proponujących zakłady bukmacherskie, na których da się zarobić bardzo dużo. Dobrze jest chociaż mieć pojęcie, do którego z nich kalkuluje się optymalnie zapisać.

Albowiem większość znanych bukmacherów proponuje rzeczywiście ciekawe, a także opłacalne dla użytkowników gratisy bukmacherskie.

Rodzaje bonusów na stronach bukmacherskich

By zorientować się, jaki bukmacher będzie dla nas najlepszy, w pierwszej kolejności warto zapoznać się z rodzajami bonusów, które mogą być nam dostarczane.

Najczęstszą gratyfikacją są dodatki tzw. bonus bukmacherski za depozyt.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Polegają one tak naprawdę na tym, iż przy dodawaniu depozytu, lub obstawieniu konkretnych zakładów, dostajemy zwroty. Każdy serwis rządzi się własnymi zasadami. W jednym z nich da się otrzymać nawet zwrot finansowy, jeśli dojdzie do porażki podczas typowania pierwotnego zakładu.

 

Najlepszy bukmacher bez depozytu

Ciągle nie masz pojęcia czy zdecydować się na forBET czy LVBet?
Dobrze jest zerknąć, w którym serwisie otrzymamy wyższą gratyfikację na samym początku na start za rejestrację. Oznacza to, iż przy wpłacie wymaganej sumy na stronę forBET, zdobywamy bonus w wysokości stu %.
Czyż nie jest to mało… i natychmiastowo zwiększa to nasze możliwości na zwycięstwo, gdyż władamy zwiększonym kapitałem?

Po prawdzie na dzień dzisiejszy między bukmacherami króluje nadzwyczaj duża batalia o względy graczy. Przeto co chwilę dostarczają wabiące bonusy bukmacherskie na obstawianie meczów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Prawie każdy użytkownik może to wykorzystać na typy. Nierzadko za rejestrację z linku rekomendowanego także da się otrzymać ciekawy kapitał na początek jak choćby u bukmachera STS29 zł na pierwszy zakład bez depozytu. Opcji jest niesłychanie dużo i po zapoznaniu się z kilkoma na pewno wyszperamy dla siebie co atrakcyjnego z pośród bonusów bukmacherskich.

 

Bonusy bez depozytu na start

Dzisiaj zajmiemy się bonusem, który najbardziej interesuje wszystkich nowych, potencjalnych typerów. Chodzi mianowicie o bonus bez depozytu, czyli popularny freebet. Wyróżnia go przede wszystkim to, że gracz nie ponosi żadnych kosztów i żeby go otrzymać wystarczy założyć konto lub wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Nie ma więc mowy o żadnej pierwszej wpłacie, mogą otrzymać go wszyscy, którzy założą konto u bukmacherów, którzy wprowadzili taką funkcję. Na ten moment nie jest on aż tak popularny i zdecydowało się na niego tylko kilku bukmacherów. Wszystko przez to, że firmy bukmacherskie „rozdają” swoje pieniądze w formie freebetów.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Na co zwracać uwagę w wyborze bukmacher z bonusem bez depozytu?

Oczywiście na samym początku należy wspomnieć, że po otrzymaniu freebetu nie można od razu go wypłacić. Byłoby to kompletnie nieopłacalne firmom bukmacherskim. Nikt przecież nie stoi na ulicy i nie rozdaje pieniędzy. Dlatego legalni bukmacherzy wprowadzają pewne warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymane środki można było wypłacić. Zwykle są to dwa podstawowe wymogi – dotyczące obrotu, a także kursu minimalnego.

I na to należy najmocniej zwracać uwagę, gdy wybieramy bukmachera na podstawie bonusu bez depozytu. U jednych obrót będzie jednokrotny, u innych dwu, czy trzykrotny. Wszystko zależy od regulaminu, który zdecydował się wprowadzić każdy z bukmacherów.

Drugi aspekt to wymogi kursowe

Często ustalane są minimalne kursy poszczególnych zdarzeń, a także kurs minimum całkowitego zakładu. Warto jest się temu przyjrzeć, ponieważ w części firm bukmacherskich o wypłatę takich środków będzie naprawdę łatwo, a u innych trzeba się mocno namęczyć.

Najwyższy freebet na start

Jeśli chodzi o wysokość freebetów to są one różne i zmieniają się naprawdę szybko. Wszystkie bonusy bez depozytu oscylują w granicach 20-30 złotych. Zwykle bukmacherzy wprowadzają je „na zachętę”, a trwanie tego typu bonusów jest często sezonowe i są momenty, kiedy po prostu ich nie ma. Oczywiście warto jest śledzić oferty bukmacherów, ponieważ jest to jeden z ciekawszych bonusów, który warto zdobyć.

Niemniej bukmacherami, którzy cały czas w swojej ofercie taki freebet posiadają, to Fortuna, STS, czy LV Bet.

Bonusy bukmacherskie 3 2021

Aktualne bonusy bez depozytu

Spoglądając na wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju, to zaledwie kilku z nich na ten moment posiada w swojej ofercie bonus bez depozytu na start. Sprawdźmy, które z nich są częścią bukmacherów i freebet dostępny jest za samo założenie konta, a które z firm wprowadziły specjalne kody promocyjne na takie bonusy.

Fortuna – 20 złotych bez depozytu

Spoglądając na Fortunę, to tutaj jest już nieco inaczej. Wystarczy dokonać pełnej rejestracji konta i mieć pozytywnie zweryfikowany profil gracza. W tym momencie każdemu przysługuje dokładnie 2800 punktów z Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają freebetowi w wysokości 20 złotych. Wypłata tych środków jest banalnie prosta. Brak wymogów kursowych, a także jednokrotny obrót, to jedna z najlepszych ofert na polskim rynku bukmacherskim.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

STS daje 29 złotych za darmo

W STS również nie mogło zabraknąć bonusu bez depozytu. Freebet jaki oferuje ten bukmacher wynosi 29 złotych i przysługuje każdemu, kto zarejestruje się za pośrednictwem strony bukmachera. Warunki obrotu są nieco trudniejsze – trzykrotność otrzymanej stawki i kurs kuponu co najmniej 1.91. Na obrót gracze otrzymują 120 dni i w tym czasie należy spełnić wskazane warunki. Jeśli się uda, środki będą przelane z konta bonusowego, na saldo główne.

LV Bet – 20 złotych na start i nie tylko

Jeśli chodzi o promocje od LV Bet, to stoją one na najwyższym poziomie. Wystarczy spojrzeć na bonus bez depozytu, który istnieje w dwóch formach. Po pierwsze każdy z odpowiednim kodem promocyjnym otrzyma 20 złotych freebetu. LV BET wymaga dość specyficznego obrotu.

Na kuponie muszą znaleźć się trzy zdarzenia (każde zdarzenie z kursem minimum 1.25), a także łącznym kursem przynajmniej 2.50. To jedna nie wszystko. Aby wypłacić środki należy dokonać jeszcze dwukrotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady 1-X-2, czyli zwycięstwo gospodarza, remis, lub zwycięstwo gościa.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Ewentualnie można jeszcze skorzystać z drugiej opcji wypłaty, czyli dwukrotnego obrotu bonusem z łącznym kursem minimalnym 1.50. Drugą opcją jest najwyższy freebet na rynku – 50 złotych. Jest on jednak dla wybrańców, ponieważ przysługuje tym, którzy posiadają karnet na spotkania zespołów sponsorowanych przez tego bukmachera. Obrót tutaj jest dość wysoki – czterokrotność, po kursie minimalnym 1.75.

Totolotek – freebet 25 złotych

Totolotek w swojej podstawowej ofercie na ten moment nie posiada freebetu dla każdego z graczy, za samo założenie konta. Jednak po wpisaniu odpowiedniego kodu, który znajdziemy w Internecie jest to nawet 25 złotych bonusu bez depozytu. Aby wypłacić takie środki wystarczy dokonać dwukrotnego obrotu, z kursem minimalnym całego kuponu 2.0.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Milenium oferujące aż 30 złotych

W Milenium, aby otrzymać freebet trzeba zarejestrować się z odpowiednim kodem promocyjnym. Z drugiej strony typowym bonusem bez depozytu on nie jest, ponieważ istnieje wymóg pierwszej wpłaty, aby poza szeregiem proponowanych przez bukmachera bonusów skorzystać również z tych 30 złotych, które przysługuje z kodem. Jest on jednak warty uwagi, ponieważ żeby go wypłacić wystarczy jednokrotny obrót bez żadnych wymogów jeśli chodzi o kursy.

Totalbet i jego 15 złotych bez obrotu

Ostatnim bukmacherem oferującym freebet jest Totalbet. Jednak tutaj również potrzebny jest odpowiedni kod promocyjny, bez którego takiego bonusu żaden zainteresowany typer nie otrzyma. Po wpisaniu wymaganego kodu, każdy gracz otrzyma 15 złotych od bukmachera na start, bez żadnej wpłaty. Co ciekawe, jeśli postawiony zakład okaże się wygrany, to od razu można go wypłacać, ponieważ wraca on na konto depozytowe gracza.

Aplikacje mobilne – bonusy bez depozytu na start

Nieco innym rodzajem bonusów, ponieważ przysługujący dodatkowo, poza stroną internetową bukmacherów są te freebety, które bukmacherzy przyznają za zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Coraz śmielej do takich promocji podchodzą bukmacherzy, którzy wiedzą, że posiadanie dobrej i często pobieranej aplikacji mobilnej przynosi wiele korzyści. Co jakiś czas można obserwować kilkutygodniowe promocje od STS, który oferuje około 20-30 złotych, za pobranie aplikacji, czy Totolotek, który posiada taką możliwość w stałej ofercie. Jednak żeby w Totolotku otrzymać taki bonus, należy dokonać pierwszej wpłaty. Wtedy możemy liczyć nawet na 49 złotych bonusu w aplikacji mobilnej.

betfan-bonus-na-start

Dodatkowe informacje na temat legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat bukmacherów, ich ofert, czy bonusów, to wszystko znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Każdy, kto chciałby zacząć swoją przygodę w bukmacherką dostaje na raz tyle informacji, od wszystkich legalnych bukmacherów, że naprawdę jest to trudno ogarnąć. Dlatego przygotowujemy szerokie opisy dotyczące promocji i bonusów – ich wymogów regulaminowych, a także kompleksowe opisy poszczególnych bukmacherów, żeby w jednym miejscu mieć najważniejsze informacje na ich temat.

Legalni bukmacherzy internetowi
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
520zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
1600zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1000zł Zagraj