Bonus za rejestrację
  • Fortuna (20 zł bez depozytu + 600 zł darmowy zakład)
  • STS (100 zł darmowy zakład + 1500 zł za wpłatę)
  • Betfan (200% więcej za wpłatę)
  • LVBET (20 zł bez depozytu + do 2000 zł za wpłatę)
  • forBET (do 3100 zł na start w pakiecie)
  • Superbet (3754zł na start w tym freebet)
  • Betclic (cashback 200 zł)
  • Totolotek (do 500 zł za wpłatę)
  • PZBUK (2023 zł na start)
  • eTOTO (Pakiet 2222 zł na start)
4.1

Zakłady bukmacherskie są jedną z najpopularniejszych form hazardu na świecie. Z dnia na dzień przybywa coraz więcej firm bukmacherskich na całym świecie, jak i na naszym rodzimym podwórku. Wyłącznie na terenie naszego kraju funkcjonuje aż 15 firm tego typu.

Nic więc dziwnego, że firmy prześcigają się w walce o klienta.

Legalni bukmacherzy online w Polsce:

Lp. Nazwa Nr licencji Bonus  Strona www
1 FORTUNA PS4.6831.22.2017 330zł www.efortuna.pl
2 STS PS4.6831.20.2017.KLE 760zł www.sts.pl
3 SUPERBET PS4.6831.5.2019 3574zł www.superbet.pl
4 LV BET DAG11.6831.4.2022 2020zł www.lvbet.pl
5 BetFan PS4.6831.3.2018 300zł www.betfan.pl
6 PZBUK PS4.6831.26.2017 250zł www.pzbuk.pl
7 Fuksiarz PS4.6831.1.2020 500zł www.fuksiarz.pl
8 forBET PS4.6831.10.2016 3100zł www.iforbet.pl
9 ETOTO PS4.6831.2.2020 2222zł www.etoto.pl
10 Betclic PS4.6831.11.2017 200zł www.betclic.pl
11 BestBet PS4.6831.5.2018 300zł www.bestbet24.pl
12 Traf PS4.6831.3.2018 100zł www.trafonline.pl
13 BetX Polska PS4.6831.30.2017 800zł www.ebetx.pl
14 BETCRIS PS4.6831.1.2019 1400zł www.betcris.pl
15 GO BET PA11.6831.11.2021 1000zł www.goplusbet.pl
16 TOTALBET PS4.6831.15.2017 200zł www.totalbet.pl
17 FUN PROJECT Niepubliczne Brak www.funbets.pl
18 Betters PS4.6831.7.2020 Brak www.betters.pl
19 Betway Niepubliczne Brak www.betway.pl
20 Elitebet Niepubliczne Brak www.elitebet.pl

Poza poszerzaniem swojej oferty o coraz to nowsze dyscypliny i mniej popularne ligi poszczególnych sportów, tworzeniem aplikacji mobilnych czy atrakcyjnych szat graficznych, firmy starają się przyciągać nowych klientów oferując im bonusy bukmacherskie czyli po prostu bonus za rejestrację u bukmachera.

Bonusy bukmacherskie za rejestrację

Bonusy bukmacherskie 1 2024Niewątpliwie jest to najbardziej atrakcyjna forma – z punktu widzenia klienta – która przyciąga nowych użytkowników. Jest wiele rodzajów bonusu dla nowych klientów. Najbardziej pożądanym przez użytkowników bonusem jest tzw. „freebet”.

Bonus ten polega na otrzymaniu określonej kwoty (zazwyczaj nieprzekraczającej 30 złotych) na swoje konto, wyłącznie za pomyślnie przejście rejestracji i weryfikacje swojego konta! Użytkownik zatem nie musi dokonywać żadnej wpłaty i nie ponosi żadnego ryzyka, w celu postawienia swojego pierwszego kuponu.

Prawdopodobnie najpopularniejszy bonus za rejestrację u bukmachera to podwojenie, lub nawet potrojenie swojego pierwszego depozytu. Różne firmy bukmacherskie oferują różne wielkości tego typu bonusu i praktycznie każdy bukmacher w Polsce oferuje bonusy bukmacherskie za wpłatę.

Bonus za rejestrację za depozyt

Pierwszy depozyt – zależnie od platformy – może zostać podwojony nawet do kwoty 1000 złotych. Oznacza to, że w momencie wpłacenia 1000 złotych na platformę bukmacherską, otrzymamy dodatkowe 1000 złotych w formie bonusu do wykorzystania!

Jednak poprzez ogromną konkurencję, bukmacherzy byli zmuszenie jeszcze bardziej uatrakcyjnić swoje bonusy, przez co wielu z nich oferuję już nie tylko podwojenie pierwszego depozytu, ale również nawet drugiego czy trzeciego!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Bonus Cashback

Równie pożądany co „freebet” jest bonus za rejestrację u bukmachera określany mianem „cashbacku”, „kasozwrotu” lub „bezpiecznego zakładu”. Firmy bukmacherskie oferują ZWROT całej, lub części kwoty na konto klienta, w momencie gdy pierwszy wniesiony przez niego zakład okaże się nietrafiony. Firmy są w stanie zwrócić od 100 do nawet ponad 200 złotych przy pierwszym nietrafionym zakładzie!

Minimalizuje to ryzyko klienta do zera i jednocześnie wyjątkowo skutecznie zachęca do założenia konta na stronie bukmacherskiej.

Co istotne, w przypadku gdy pierwszy wniesiony zakład okaże się trafiony, firmy nie potrącają żadnej kwoty z konta klienta, przelewając na jego konto wszystkie wygrane środki. Firmy bukmacherskie w Polsce oferują również bonusy bukmacherskie pieniężne za korzystanie z ich aplikacji mobilnych, dzięki czemu klienci mogą otrzymać kilkanaście darmowych złotych wyłącznie za zalogowanie się na swoje konto poprzez dedykowaną aplikacje.

 

Jeszcze o bonusach bukmacherskich

W sieci można wyszperać sporo stron proponujących zakłady bukmacherskie, na których da się zarobić bardzo dużo. Dobrze jest chociaż mieć pojęcie, do którego z nich kalkuluje się optymalnie zapisać.

Albowiem większość znanych bukmacherów proponuje rzeczywiście ciekawe, a także opłacalne dla użytkowników gratisy bukmacherskie.

Rodzaje bonusów na stronach bukmacherskich

By zorientować się, jaki bukmacher będzie dla nas najlepszy, w pierwszej kolejności warto zapoznać się z rodzajami bonusów, które mogą być nam dostarczane.

Najczęstszą gratyfikacją są dodatki tzw. bonus bukmacherski za depozyt.

Bonusy bukmacherskie 2 2024

Polegają one tak naprawdę na tym, iż przy dodawaniu depozytu, lub obstawieniu konkretnych zakładów, dostajemy zwroty. Każdy serwis rządzi się własnymi zasadami. W jednym z nich da się otrzymać nawet zwrot finansowy, jeśli dojdzie do porażki podczas typowania pierwotnego zakładu.

 

Najlepszy bukmacher bez depozytu

Ciągle nie masz pojęcia czy zdecydować się na forBET czy LVBet?
Dobrze jest zerknąć, w którym serwisie otrzymamy wyższą gratyfikację na samym początku na start za rejestrację. Oznacza to, iż przy wpłacie wymaganej sumy na stronę forBET, zdobywamy bonus w wysokości stu %.
Czyż nie jest to mało… i natychmiastowo zwiększa to nasze możliwości na zwycięstwo, gdyż władamy zwiększonym kapitałem?

Po prawdzie na dzień dzisiejszy między bukmacherami króluje nadzwyczaj duża batalia o względy graczy. Przeto co chwilę dostarczają wabiące bonusy bukmacherskie na obstawianie meczów.

Prawie każdy użytkownik może to wykorzystać na typy. Nierzadko za rejestrację z linku rekomendowanego także da się otrzymać ciekawy kapitał na początek jak choćby u bukmachera STS29 zł na pierwszy zakład bez depozytu. Opcji jest niesłychanie dużo i po zapoznaniu się z kilkoma na pewno wyszperamy dla siebie co atrakcyjnego z pośród bonusów bukmacherskich.

 

Bonusy bez depozytu na start

Dzisiaj zajmiemy się bonusem, który najbardziej interesuje wszystkich nowych, potencjalnych typerów. Chodzi mianowicie o bonus bez depozytu, czyli popularny freebet. Wyróżnia go przede wszystkim to, że gracz nie ponosi żadnych kosztów i żeby go otrzymać wystarczy założyć konto lub wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Nie ma więc mowy o żadnej pierwszej wpłacie, mogą otrzymać go wszyscy, którzy założą konto u bukmacherów, którzy wprowadzili taką funkcję. Na ten moment nie jest on aż tak popularny i zdecydowało się na niego tylko kilku bukmacherów. Wszystko przez to, że firmy bukmacherskie „rozdają” swoje pieniądze w formie freebetów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Na co zwracać uwagę w wyborze bukmacher z bonusem bez depozytu?

Oczywiście na samym początku należy wspomnieć, że po otrzymaniu freebetu nie można od razu go wypłacić. Byłoby to kompletnie nieopłacalne firmom bukmacherskim. Nikt przecież nie stoi na ulicy i nie rozdaje pieniędzy. Dlatego legalni bukmacherzy wprowadzają pewne warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymane środki można było wypłacić. Zwykle są to dwa podstawowe wymogi – dotyczące obrotu, a także kursu minimalnego.

I na to należy najmocniej zwracać uwagę, gdy wybieramy bukmachera na podstawie bonusu bez depozytu. U jednych obrót będzie jednokrotny, u innych dwu, czy trzykrotny. Wszystko zależy od regulaminu, który zdecydował się wprowadzić każdy z bukmacherów.

Drugi aspekt to wymogi kursowe

Często ustalane są minimalne kursy poszczególnych zdarzeń, a także kurs minimum całkowitego zakładu. Warto jest się temu przyjrzeć, ponieważ w części firm bukmacherskich o wypłatę takich środków będzie naprawdę łatwo, a u innych trzeba się mocno namęczyć.

Najwyższy freebet na start

Jeśli chodzi o wysokość freebetów to są one różne i zmieniają się naprawdę szybko. Wszystkie bonusy bez depozytu oscylują w granicach 20-30 złotych. Zwykle bukmacherzy wprowadzają je „na zachętę”, a trwanie tego typu bonusów jest często sezonowe i są momenty, kiedy po prostu ich nie ma. Oczywiście warto jest śledzić oferty bukmacherów, ponieważ jest to jeden z ciekawszych bonusów, który warto zdobyć.

Niemniej bukmacherami, którzy cały czas w swojej ofercie taki freebet posiadają, to Fortuna, STS, czy LV Bet.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Aktualne bonusy bez depozytu

Spoglądając na wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju, to zaledwie kilku z nich na ten moment posiada w swojej ofercie bonus bez depozytu na start. Sprawdźmy, które z nich są częścią bukmacherów i freebet dostępny jest za samo założenie konta, a które z firm wprowadziły specjalne kody promocyjne na takie bonusy.

Fortuna – 20 złotych bez depozytu

Spoglądając na Fortunę, to tutaj jest już nieco inaczej. Wystarczy dokonać pełnej rejestracji konta i mieć pozytywnie zweryfikowany profil gracza. W tym momencie każdemu przysługuje dokładnie 2800 punktów z Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają freebetowi w wysokości 20 złotych. Wypłata tych środków jest banalnie prosta. Brak wymogów kursowych, a także jednokrotny obrót, to jedna z najlepszych ofert na polskim rynku bukmacherskim.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

STS daje 100 złotych na darmowy zakład

W STS również nie mogło zabraknąć bonusu bez depozytu. Freebet jaki oferuje ten bukmacher wynosi 100 złotych i przysługuje każdemu, kto zarejestruje się za pośrednictwem strony bukmachera i przegra pierwszy zakład. Warunki obrotu są nieco trudniejsze – trzykrotność otrzymanej stawki i kurs kuponu co najmniej 1.91. Na obrót gracze otrzymują 120 dni i w tym czasie należy spełnić wskazane warunki. Jeśli się uda, środki będą przelane z konta bonusowego, na saldo główne.

LV Bet – 20 złotych na start i nie tylko

Jeśli chodzi o promocje od LV Bet, to stoją one na najwyższym poziomie. Wystarczy spojrzeć na bonus bez depozytu, który istnieje w dwóch formach. Po pierwsze każdy z odpowiednim kodem promocyjnym otrzyma 20 złotych freebetu. LV BET wymaga dość specyficznego obrotu.

Na kuponie muszą znaleźć się trzy zdarzenia (każde zdarzenie z kursem minimum 1.25), a także łącznym kursem przynajmniej 2.50. To jedna nie wszystko. Aby wypłacić środki należy dokonać jeszcze dwukrotnego obrotu z kursem minimalnym 2.00 na zakłady 1-X-2, czyli zwycięstwo gospodarza, remis, lub zwycięstwo gościa.

Ewentualnie można jeszcze skorzystać z drugiej opcji wypłaty, czyli dwukrotnego obrotu bonusem z łącznym kursem minimalnym 1.50. Drugą opcją jest najwyższy freebet na rynku – 50 złotych. Jest on jednak dla wybrańców, ponieważ przysługuje tym, którzy posiadają karnet na spotkania zespołów sponsorowanych przez tego bukmachera. Obrót tutaj jest dość wysoki – czterokrotność, po kursie minimalnym 1.75.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Totolotek – 500 zł na start

Totolotek w swojej podstawowej ofercie na ten moment nie posiada freebetu dla każdego z graczy, za samo założenie konta. Jednak po wpisaniu odpowiedniego kodu, który znajdziemy w Internecie jest to nawet 25 złotych bonusu bez depozytu. Aby wypłacić takie środki wystarczy dokonać dwukrotnego obrotu, z kursem minimalnym całego kuponu 2.0.

Superbet oferujące aż 50 złotych

W Superbet, aby otrzymać freebet trzeba zarejestrować się z odpowiednim kodem promocyjnym (VIPKOD). Z drugiej strony typowym bonusem bez depozytu on nie jest, ponieważ istnieje wymóg pierwszej wpłaty, aby poza szeregiem proponowanych przez bukmachera bonusów skorzystać również z tych 50 złotych, które przysługuje z kodem. Jest on jednak warty uwagi, ponieważ żeby go wypłacić wystarczy jednokrotny obrót bez żadnych wymogów jeśli chodzi o kursy.

Totalbet i jego 15 złotych bez obrotu

Ostatnim bukmacherem oferującym freebet jest Totalbet. Jednak tutaj również potrzebny jest odpowiedni kod promocyjny, bez którego takiego bonusu żaden zainteresowany typer nie otrzyma. Po wpisaniu wymaganego kodu, każdy gracz otrzyma 15 złotych od bukmachera na start, bez żadnej wpłaty. Co ciekawe, jeśli postawiony zakład okaże się wygrany, to od razu można go wypłacać, ponieważ wraca on na konto depozytowe gracza.

Aplikacje mobilne – bonusy bez depozytu na start

Nieco innym rodzajem bonusów, ponieważ przysługujący dodatkowo, poza stroną internetową bukmacherów są te freebety, które bukmacherzy przyznają za zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Coraz śmielej do takich promocji podchodzą bukmacherzy, którzy wiedzą, że posiadanie dobrej i często pobieranej aplikacji mobilnej przynosi wiele korzyści. Co jakiś czas można obserwować kilkutygodniowe promocje od STS, który oferuje około 20-30 złotych, za pobranie aplikacji, czy Totolotek, który posiada taką możliwość w stałej ofercie. Jednak żeby w Totolotku otrzymać taki bonus, należy dokonać pierwszej wpłaty. Wtedy możemy liczyć nawet na 49 złotych bonusu w aplikacji mobilnej.

forbet-bonus-powitalny

Dodatkowe informacje na temat legalnych bukmacherów w Polsce

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat bukmacherów, ich ofert, czy bonusów, to wszystko znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Każdy, kto chciałby zacząć swoją przygodę w bukmacherką dostaje na raz tyle informacji, od wszystkich legalnych bukmacherów, że naprawdę jest to trudno ogarnąć. Dlatego przygotowujemy szerokie opisy dotyczące promocji i bonusów – ich wymogów regulaminowych, a także kompleksowe opisy poszczególnych bukmacherów, żeby w jednym miejscu mieć najważniejsze informacje na ich temat.