A więc kto to jest bukmacher … Bukmacher to osoba lub firma która zajmuje się przyjmowaniem od Nas naszych typów czyli przewidywanych wyników meczów na które chcemy przeznaczyć pieniądze. A gdy dany mecz lub mecze pójdą po naszej myśli taki bukmacher wypłaci nam wygraną (będzie to iloraz postawionej kwoty razy kurs jaki zaakceptowaliśmy przy zawieraniu zakładu z bukmacherem).

Kursy u bukmachera

Przykładowo mecz Wisła Kraków – Lech Poznać ma kursy – 1,9 na Wisłę, 3,3 na remis, a 2,5 na Lecha. Wtedy po wskazaniu przez Nas Wisły Kraków jako zwycięzcy i postawieniu 100zł – w przypadku wygranej Białej Gwiazdy dostaniemy 190 zł (minus podatek, no chyba że obstawiamy w promocji na www.fortuna.pl czy www.totolotek.pl bez podatku).

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zakłady bukmacherskie w internecie

Zakłady bukmacherskie stanowią ciekawą rozrywkę dwudziestego pierwszego wieku. Dzięki nim można poczuć żyłkę hazardu ale również można się wzbogacić. Na pytanie: jak grać zakłady bukmacherskie, odpowiedź jest prosta. W celu obstawienia wydarzenia sportowego, trzeba mieć generalnie dostęp do internetu. Oprócz tego, trzeba mieć również zarejestrowane konto na stronie danego zakładu bukmacherskiego. Zakłady bukmacherskie wiążą się bezpośrednio z obstawianiem wydarzeń sportowych.

Tego rodzaju wydarzenia można obstawiać zarówno stacjonarnie jak i również online. Warto zauważyć w tym miejscu, że wydarzenia sportowe obstawiać można z każdego urządzenia elektronicznego, czyli z komputera stacjonarnego, laptopa przenośnego, tabletu czy również z telefonu komórkowego typu smartfon.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Z całą pewnością, obstawianie przez internet, daje bardzo duży komfort oraz duże możliwości dla gracza, bowiem nie jest on ograniczony sposobem grania. Zakłady bukmacherskie pozwalają brać czynny udział, tak naprawdę z każdego miejsca na świecie. Warto zauważyć, że wielu graczy traktuje zakłady bukmacherskie jako świetną formę rozrywki. Inna część graczy natomiast korzysta z tej formy uczestnictwa, ponieważ ta, dostarcza wielu emocji. Wśród graczy znajdują się również i tacy, dla których zakłady bukmacherskie stanowią  nowoczesną formę zarobkową.

Jak grać zakłady bukmacherskie

Wiele osób zadaje pytanie oprócz tego kto to jest bukmacherjak grać zakłady bukmacherskie a także, kto może brać w nich udział. Otóż, wydarzenia sportowe mogą być obstawiane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Zakład bukmacherski zawiera zawsze umowę z osobą, która obstawia dane wydarzenie sportowe. Warto zauważyć, że w ofercie zakładów bukmacherskich, jest bardzo duża różnorodność, jeśli chodzi o wydarzenia sportowe.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Bardzo dużą popularnością cieszy się na przykład piłka nożna. Gracze chętnie również obstawiają wyniki w hokeja, siatkówkę czy koszykówkę. Znajdują się i tacy, którzy chętnie obstawiają piłkę ręczną oraz tenisa. Zakłady bukmacherskie działające online stanowią ciekawą rozrywkę a jednocześnie i często formę zarobkową, dla tych, którzy mają szczęście w trafnym obstawianiu wyników.

Obstawiać można w zakładach bukmacherskich wyniki sportowe ale i poszczególne kwestie związane z meczami.

Co jeszcze można typować u bukmachera?

Na pewno ilość rzutów różnych, a także ilość żółtych oraz ilość czerwonych kartek. Typerzy mogą obstawiać także ilość fauli a także liczbę bramek. Oprócz tego, można również zawrzeć zakład z firmą bukmacherską odnośnie zawodnika, który strzeli bramkę w danym meczu.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Sposoby na bukmachera

Jeżeli nie wiesz jak zacząć grę na zakładach, powinieneś skorzystać z lekcji, jakich mogą udzielić Ci najlepsi bukmacherzy Internetowi. Każdy kiedyś zaczynał, dlatego przygotuj się na ogrom informacji, stres, gorsze oraz lepsze dni. Granie na bukach nie jest zabawą dla każdego.

forbet-bonus-powitalny

Dla jednych może być to chwilowa, jednorazowa bądź też kilku razowa przygoda, dla innych sposób na życie. Powód dla którego gramy jest jeden: chcemy zarobić. Bukmacherem możesz zostać dwojako – albo będziesz udawał się do punktów, w których będziesz miał możliwość podglądu meczy, szukania kursów w tablicach, albo też możesz zostać bukmacherem w sieci.

Sposób na nawet najlepszego bukmachera internetowego oferującego darmowy zakład czy cashback (więcej na https://www.betan.pl/promocje-bukmacherskie/) jest o tyle prostszy, że umożliwia niezliczoną ilość kontaktów z innymi osobami, które również grają. Najlepiej jest dołączyć do pewnej społeczności, takiej, której możemy ufać i dzięki temu będziemy mogli weryfikować nasze typy, dowiadywać się czegoś nowego, ulepszać swoją technikę.

Sama wiedza na temat spotu czasem nie wystarcza. Oczywiście, jeśli znasz drużynę – możesz kalkulować i ugrać kilka złotych – nie licz jednak na to, że buki dadzą Ci te pieniądze za darmo. To, co wygrywasz , a zasadzie wypłacasz jest wręcz wyszarpane. Każdy bukmacher wie, że kursy ustalane są na podpuchy.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

O co chodzi z kursami u bukmacherów?

Kursy to wartości wyliczonego prawdopodobieństwa danego zdarzenia – im wyższy kurs, tym mniejsze prawdopodobieństwo spełnienia zakładu. Bywają kursy o wartości ponad 100, co na każdą postawioną złotówkę daje aż sto złotych zysku.

Brzmi wspaniale, prawda?

Jakie jest jednak prawdopodobieństwo, że wygrasz? Nie możesz także zapominać, że bądź co bądź jest to hazard, a ten uzależnia.

Jeśli nie będziesz się kontrolował sam, oraz nie poprosisz innych aby mięli nad Tobą oko, skończyć może się różnie. Nie możemy generalizować, aczkolwiek frakcja uzależnionych względem osób grających jest coraz to większa.

Dobra rozrywka, dreszczyk emocji ale również czasem przegranie majątku. Ty sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy warto grać na zakładach u bukmacherów internetowych?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI