Obstawianie EURO 2024 czyli ME

Rok 2023 i 2024 będzie obfitował w wiele ciekawych, a przede wszystkim dużych imprez sportowych. To na czym każdy kibic skupia się najbardziej to oczywiście Igrzyska Olimpijskie, a także Euro 2024. Biorąc pod uwagę, że w większości krajach europejskich piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną sportową to właśnie Euro 2024 jest wyczekiwane od dość dawna.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

A będąc przy tym nie tylko kibicem, ale też typerem tych emocji nam nie zabraknie.

Obstawianie ME 2024

Co ciekawe na stronach internetowych u bukmacherów już dostępne są zakłady bukmacherskie na Euro 2024. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 10 czerwca. Potem już niemal codziennie lub z niewielkimi przerwami będą rozgrywane kolejne spotkania.

Osoby, które dopiero zaczęły obstawiać mecze zadają sobie pytanie jak typować mecze na ME 2024 w piłce nożnej?

Każdy doświadczony typer, który miał okazję obstawiać już owe spotkania na niejednej dużej imprezie doskonale wie, że nie jest to takie proste. Właściwie pierwsze mecze to jedna wielka zagadka. Oczywiście eksperci jak i same strony bukmacherskie mają już wcześniej swoich faworytów. Ale nie jedna tak duża impreza pokazała, że faworyt potrafi przegrać z drużynami tzw. chłopcami do bicia.

Polska a EURO 2024

Jednak nas Polaków bardziej powinna interesować kwestia czy Polska wyjdzie z grupy. To ciężkie pytanie, ponieważ wcześniej nasi zawodnicy raczej zawodzili. Patrząc na naszą grupę za przeciwników raczej będziemy mieć teoretycznie słabe drużyny – a to przez dobre występy na Euro 2020 oraz w eliminacjach do MŚ 2018.

Potencjał w naszej drużynie z pewnością jest. W końcu mamy takie nazwiska jak Lewandowski, Milik i innych. Wielu zawodników gra w czołowych klubach europejskich, ale to nie to samo jeśli chodzi o duże imprezy reprezentacyjne.

Dla wielu osób mecze z udziałem Polski nie będą znajdowały się na kuponach, gdyż serce podpowiada zupełnie co innego niżeli rozum. Oczywiście każdy z nas chciałby odpowiedzieć twierdząco na pytanie czy Polska wyjdzie z grupy. Nie jest to niemożliwe, tym bardziej, że udało się nam pokonać wiele dobrych drużyn wcześniej a w Lidze narodów choćby zremisować po dobrym meczu z Włochami.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak obstawiać EURO czyli ME 2024?

To pokazuje jak trudno będzie obstawiać zakłady bukmacherskie na Euro 2024. Dlatego też jeśli już się na nie zdecydujemy to z pewnością nie warto szaleć ze stawkami. Oczywiście to jak obstawiać mecze na EURO 2024 w piłce nożnej znajdziemy na wielu stronach i możemy się nimi podpierać.

Jest to bardzo pomocne, ponieważ analizy uświadamiają nam pewne niuanse, o których sami mogliśmy zapomnieć. Miejmy na uwadze także fakt, że chcąc już typować mecze nie zawsze musimy ograniczać się do wybory zwycięzcy czy ilości bramek. Możemy grać chociażby rzuty rożne i wiele innych opcji. Zawsze musimy mieć jednak na uwadze, że nasze obserwacje na temat gry danych zawodników mogą mieć się nijako jeśli chodzi o grę na tak dużych imprezach.

W pierwszych meczach nikt nie chce od razu stracić gola, dlatego gra jest bardzo ostrożna, a czasem nawet bardzo nudna dla widza. Zawodnicy mają odgórnie wydane polecenia od trenera i muszą się ich stanowczo trzymać. Łatwiej jest typować mecze późniejsze, gdzie niektórzy grają o tzw. życie. Wtedy gra jest bardziej otwarta i nie warto typować wygranej danej drużyna, lepiej iść wtedy w stronę goli.

Obstawianie ME EURO 2024 (eliminacji) czas zacząć!

Typy na każdy mecz znajdziesz na www.obstawianie.net

PROMOCJA TYGODNIA