Obstawianie meczy a pewniaki bukmacherskie

Co może być trudnego w obstawianiu meczy? Jest wielu typerów, którzy zarabiają i przyznają się do tego, że zupełnie nie wykonują żadnej analizy. Nie wiedza kto jak gra, w jakim składzie, etc. Często bazują na tym co dzieje się na żywo. Choć akurat w tym przypadku poprzez nawet obserwację zwiększamy swoje szanse na zarobek. Co innego w przypadku umieszczaniu na kuponie spotkań o bardzo niskich kursach nie większych niżeli 1, 12-1, 15. Są to tzw. pewniaki bukmacherskie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Pewniaki…

Najczęściej pojawiają się u początkujących graczy, którzy w taki sposób uważają, że zarobią na obstawianiu bez marnowania czasu na analizę czy obserwacje meczu. Niestety pewniaki nie gwarantują nam wygranej. Gdyby tak właśnie było z pewnością tworzylibyśmy kupony, na których znajdowałyby się same takie spotkania.

W ostatecznym rozrachunku owy kupon miałby z pewnością spory kurs. Niestety w dłuższej perspektywie takie obstawianie nie ma żadnego sensu. Droga jest tylko jedna – bankructwo. I choć to dziwne to nasze pewniaki nie są tylko i wyłącznie domena początkujących graczy.

Nie 100% a 200% za wpłatę! Wejdź na etoto.pl/bonusy

Jak dobrze nam wiadomo prawo hazardowe co prawda pozwala nam dalej obstawiać, ale możemy to robić tylko u legalnych bukmacherów. Ci niejako zmuszają nawet doświadczonych już typerów co do tego jak mają wyglądać ich kupony. Chcąc zniwelować zupełnie podatek dodajemy do każdego zdarzenia kupony na spotkanie o kursie min. 1,12. I tu znów niestety musimy zaznaczyć, że taka strategia także nie ma sensu.

Kursy a wygrywanie…

Często bywa tak, że wygrywamy pieniądze obstawiając mecze o naprawdę wysokich kursach. Lecz te nasze pewniaki powodują, że nasz kupon możemy wyrzucić do kosza. Zatem mamy już odpowiedź na nasze pytanie – chcemy pominąć podatek lub skleić taśmę z możliwie jak najwyższym kursem.

Niektórzy typerzy chcąc faktycznie na tym zarabiać cofają się wstecz i analizują głównie swoje przegrane kupony. Ci, którzy często obstawiali pewniaki podali, że to właśnie najczęściej przez nie przegrywali. Cóż, o pewnych typach krążą mity i fakty. Cały czas powtarza się głównie początkującym, by nie szli tą drogą.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Niestety większości z nas musi przekonać się na własnej skórze, a właściwie na własnych finansach, aby raz na zawsze przestać tak myśleć i dokładać do kuponu spotkanie typu „pewniak”.