Bukmacher bez podatku czyli Betfan

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 9/10
  Promocje bukmacherskie - 9/10
 • 6.5/10
  Zakłady przez telefon - 6.5/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 7/10
  Pomoc bukmachera - 7/10
 • 7.5/10
  Nasza ocena - 7.5/10
7.5/10

Legalny bukmacher online Betfan.pl według ekspertów jest oceniany bardzo wysoko przez graczy bo oferuje darmowy zakład oraz obstawianie bez podatku – to bukmacher bez podatku. Właściwie w każdym aspekcie ma powyżej 90% wśród ocen. Sugerując się tylko i wyłącznie tymi opiniami jako potencjalni gracze powinniśmy w ciemno rejestrować tam swoje konto.

Czy jednak będziemy z tego wyboru zadowoleni?

Betfan należy do ścisłej czołówki legalnych bukmacherów w Polsce. Pomimo tego ma swoje wady i zalety.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Z pewnością warto się tutaj zarejestrować biorąc pod uwagę bezpieczeństwo. Betfan posiada oczywiście niezbędną dziś licencję, która uprawiania go do oferowania usług bukmacherskich na terenie naszego kraju. To jednak nie wszystko. Betfan to jeden z najdynamiczniej rozwijających się legalnych bukmacherów.

Dzięki temu wyrobił sobie już pewną opinię, która bezwzględnie mu pomaga.

Obstawianie w Betfan

Co może nas jeszcze przekonać, by się tu zarejestrować? Z pewnością promocje bukmacherskie na start. Jeśli chodzi o bonus na start to być może nie jest on jakiś super zachęcający ale jest najwyższy – bo to 3000 złotych, i powinien przekonać każdego gracza niezależnie od poziomu obstawiania. Zyskać możemy aż 3000 złotych i dodatkowo freebet czyli darmowy zakład 100 złotych. Nie jest to obecnie najlepsza oferta na start. Mimo wszystko zapisujemy to w zalety tego legalnego bukmachera

Bonusy bukmacherskie dla graczy

Na uwagę zasługują również promocje dla stałych graczy bukmachera. To przekonuje większości z nich, że warto się tutaj zarejestrować. Oczywiście najwięcej mówi się tutaj w kontekście gry bez podatku. Ta promocja ważna jest póki co cały czas, a do każdego wygranego kuponu dodawane jest 14%.

Gracze, którzy lubią zakłady akumulowane mogą liczyć na bonus od wniesionej stawki. Oprócz tego znajdziemy jeszcze kilka ciekawych promocji, z których z pewnością aktywnie będziemy korzystać. Przekonać do obstawiania na www.betfan.pl mogą nas przekonać również opcje wpłat i wypłat.

betfan-bonus-na-start

Kod promocyjny Betfan

Czytając opinie użytkowników tegoż polskiego bukmachera internetowego ciężko znaleźć sensowną negatywną opinię. Owszem czasem się znajdą mało pozytywne posty. Mimo tego wielu graczy poleca osobiście tego legalnie działającego w Polsce bukmachera online. Dla kogo oferta jest skierowana?

Oczywiście dla ludzi, którzy chcą zarabiać poprzez typowanie wydarzeń sportowych. Absolutnie nie jest to typowy średniak na rynku w Polsce. To legalny bukmacher z górnej półki, absolutnie godny zaufania. Ciężko jest również znaleźć złe opinie na temat limitów i wyższych stawek.

Bukmacher działa już tyle na rynku, że z pewnością chce należeć do elity i dba, by w jego szeregach mogły znaleźć się również osoby, które obracają większymi kwotami. Podsumowując, Betfan to bukmacher, który jako pierwszy wprowadził tak wysoki bonus (bo 3000 zł) po rejestracji.

Wiele graczy chwali sobie ten krok, a także dzięki niemu przeniosło się właśnie do tego bukmachera. Jest on w 100% wypłacalny i godny polecenia. I co najważniejsze nie tylko dla graczy początkujących, ale również tych z doświadczeniem, którzy obracają wysokimi kwotami.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Wpłaty i wypłaty

Absolutną nowością jest Skrill. Cóż, nie od dziś wiadomo, że gracze korzystali dotychczas z portfeli elektronicznych. Z pewnością jest to dobra zmiana, która wyjdzie na dobre temu bukmacherowi. Pomimo wielu zalet (jak choćby ta że to bukmacher bez podatku) – Betfan ma również wady, które mogą sprawić, że nie będziemy do końca pewni czy chcemy mieć tu konto. Może być to oferta LIVE. I nawet jeśli typujemy tak popularną piłkę nożną czy tenis możemy być naprawdę zawiedzeni.

Znajdziemy tu niezwykle mało spotkań. Gracze, którzy głównie opierają na tym swoją grę mogą tu nie zabawić na długo. Nie da się również ukryć, że możemy tu zostać szybko zlimitowani. Jeśli będziemy systematycznie ogrywać bukmachera to stawki będą tak niskie, że nie będzie nam się tutaj opłacało obstawiać mecze. Mimo to wszystko i tak zalety przeważają nad wadami tego polskiego bukmachera internetowego.

Bukmacher bez podatku?

Tak. W promocji możemy zawierać zakłady bukmacherskie bez podatku! Więc jest bukmacherem bez podatku ale …dodatkową kasę dostajemy tylko za wygrane kupony.

Czy warto zatem zarejestrować tu swoje konto? Tak. I nie powinniśmy się nad ty w ogóle zastanawiać. Bukmacher oferuje nam obstawianie bez podatku. Co prawda tylko dopłaca do wygranych, ale to i tak dużo.

Gdyby nie uboga oferta na żywo i szybkie limity Betfan z pewnością gościłby na pierwszym miejscu rankingu bukmacherów na najlepszego legalnego bukmachera w Polsce.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

 

Co jeszcze warto wiedzieć o Betfan?

Bukmacher bez podatku to Totolotek!Jest jedną z ciekawszych oraz dość uznanych na krajowym rynku instytucji bukmacherskich. Ów legalnie funkcjonujący bukmacher funkcjonuje w Polsce od jakiegoś czasu co sprawia tym że ma znaczne kolegium graczy. Jest z pewnością jedną z największych instytucji tegoż rodzaju w Polsce. Przyciąga swoich typerów głównie ofertą zakładów bukmacherskich oraz tym że jest to bukmacher bez podatku.

Zlokalizujemy tu dla siebie dużo możliwości zarobku od typowania spotkań piłkarskich po eSporty czy Wirtualne sporty.
Oczywiście typować możemy najpopularniejsze dziedziny sportowe jak futbol, tenis ziemny, siatkówka, piłka koszykowa a nawet pogodę czy kto dostanie Oskara.

Obok tych najatrakcyjniejszych znajdziemy także te niszowe sporty: krykiet, rugby, bilard, wyścigi konne oraz jeszcze parę ciekawych ofert.

 

Depozyty oraz wypłaty wygranych są bezzwłocznie wykonywane na nasze konta bankowe. Oceny typerów przeróżne. Pomimo tego legalny bukmacher wirtualny Betfan to bez wątpliwości znakomita alternatywa oraz oferta dla wielu graczy (bo to bukmacher bez podatku).

Rejestracja wiadomo w całości darmowa. Bukmacher jest również w 100% wypłacalny gdyż ma polska koncesję, toteż też jest godny polecenia.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

PROMOCJA TYGODNIA