LV BET – opinie

Ocena bukmachera
 • 8/10
  Zakłady bukmacherskie - 8/10
 • 8/10
  Promocje bukmacherskie - 8/10
 • 6/10
  Zakłady przez telefon - 6/10
 • 7/10
  Zakłady na żywo - 7/10
 • 8/10
  Pomoc bukmachera - 8/10
 • 7.3/10
  Nasza ocena - 7.3/10
7.4/10

Kiedy to na rynku pojawia się nowy polski bukmacher internetowy na próżno nam szukać opinie graczy, którzy mają wiele do powiedzenia na jego temat. Jednak LV BET działa na rynku już sporo czasu. A dzięki temu na forach bukmacherskich pojawiło się sporo komentarzy na jego temat.

Polski bukmacher internetowy

Na początku jego działalności pojawiały się oczywiście różne opinie choć większości graczy tak naprawdę sobie chwaliła tego bukmachera. Często mogliśmy przeczytać, że mogą się stać oni liderami jeśli nadal będą tak szybko się rozwijać na naszym rynku.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Co więcej, według ekspertów w tamtym czasie był oceniany naprawdę wysoko. Z pewnością każdy miał na uwadze fakt, że wchodząc na rynek oferuje nam dosyć ciekawe warunki, a co może być za miesiąc czy dwa? LV BET ma już pewien okres działania za sobą.

Opinie o LV BET

Dziś te komentarze są jeszcze bardziej zróżnicowane. Z pewnością najbardziej interesują nas wpisy graczy, którzy uważają się oszukani przez tego bukmachera. Nie chodzi tu oczywiście o kradzież pieniędzy. Wszystko rozchodzi się bardziej o regulaminy i zawiłe tam zapisy. Zdajemy sobie sprawę, że dziś ciężko jest systematycznie ogrywać bukmachera. Podatek niestety robi swoje, a do tego dochodzi kiepska oferta legalnych bukmacherów.

Co prawda akurat LV BET jest tutaj chwalony, ale co z tego skoro pojawiają się tak negatywne opinie? Legalni bukmacherzy zawsze w swoich zaletach podają wiarygodność. Faktycznie dzięki odpowiedniej licencji możemy być niejako o to spokojni.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Najlepszy bukmacher polski?

Niestety w ostatnim czasie coraz więcej graczy uskarża się za dość niejasne działania bukmachera LV BET. Sam bukmacher próbuje się tłumaczyć, jednak w większości sytuacjach zgania na niejasno wyjaśnioną sprawę. To z pewnością pozytywnie nie wpłynie na ogólną opinię bukmachera. Niestety potencjalni gracze często czytają opinie innych graczy zanim zarejestrują sobie konto u danego bukmachera.

W przypadku LV BET mogą one jedynie zrazić do rejestracji konta. W natłoku tak negatywnych komentarzy właściwie nikt nie wypowiada się pozytywnie na temat innych kwestii. Co ma zatem o tym sądzić gracz, który chciałby się tam zarejestrować?

Z pewnością nie są potrzebne takie sytuacje i dziwi fakt, że bukmacher decyduje się na zmiany regulaminów czy niejasne wpisy już na początku swojej działalności. Jednak jak w większości przypadków jeśli chodzi o legalnych bukmacherów nie zaszkodzi mieć tam konta.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

To ile pieniędzy chcemy tam wpłacić zależy od nas indywidualnie. Musimy mieć jednak w świadomości opinie innych graczy na temat tego bukmachera. W przypadku niejasności to zazwyczaj on stoi na wygranej pozycji.

Aplikacja mobilna od LVBET.PL!

Polski bukmacher internetowy oferujący zakłady w Kraju legalnie LV BET działa na 102 i organizuje kolejną sprawę dla grających! Zachęcamy do pobrania plus skorzystania z zakładów on-line rzeczonego legalnego bukmachera za pomocą apki na telefon. Sporządziliśmy 2 wersje na Androida plus na iOS.

Na komórkę osiągalne są zakłady przed pojedynkiem plus w trakcie

Wykorzystaj tą obszerną propozycję i obstawiaj zakłady sportowe na żywo. Wszystko w zasięgu Twojej ręki. Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Match tracker | Spotkania na żywo

Przy użyciu wizualizacji w trakcie każdych meczy sportowych możesz być coraz bliżej gry. Odtwarzaj plus obstawiaj mecze w trakcie na androida a także iOS.

Szybkie depozyty plus wypłaty

Z wykorzystaniem Rapid PAY Wasze finanse dobrną na konto bankowe i w 10 minut.

Prostota i funkcjonalność

Obstawianie spotkań w necie przenigdy nie było tak banalne. Użyj aplikację mobilną LVBET na android plus iOS w jakim kolwiek miejscu i czasie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

CASH-OUT W LV BET! Wypłacaj prędzej plus pewniej!

Innowacyjna alternatywa Cash-Out zrodziła się w LVBET.PL dlatego, żeby pozwolić Tobie możliwość wypłaty w ciągu pojedynku. Obstaw osobisty zakład plus zastosuj opcję wczesnej zapłaty!

Sporty Wirtualne także dostępne

Wirtualne zakłady wzajemne w Twoim smartfonie z android a także iOS! Tenże polski legalnie działający bukmacher przekazuje własnym graczom obstawianie sportów wirtualnych: spotkań piłki nożnej, gonitw konnych, wyścigów chartów, wyścigi żużlowe, wyścigi kolarzy oraz wirtualny tenis ziemny.

JAK POBRAĆ APKĘ NA SMARTFONA LVBET?

Należy wejść na stronę do obstawiania spotkań www.lvbet.pl – założyć konto.
A w następnej kolejności mając konto typującego spotkania pobrać aplikację ze sklepu Android bądź IOS – zależy które oprogramowanie na smartfonie mamy.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Podsumowanie

Podsumowując, opinie o LV BET są naprawdę bardzo zróżnicowane i mamy wątpliwości czy to na pewno najlepszy polski bukmacher internetowy 😉 Szkoda, że już na początku bukmacher musi mieć na swoim koncie takie komentarze. Wydaje się, że doskonale sami gracze wiedzą, że nie mogą zbyt wiele wymagać od legalnych bukmacherów.

Akceptujemy podatek czy niezbyt szeroką ofertę. Ale kwestie związane z naciąganiem graczy są już nieco bardziej skomplikowane i nie działają na korzyść bukmachera. Mamy nadzieję, że LV BET odrobi lekcję i na nowo będziemy mogli pisać same pozytywne opinie na jego temat.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę