Obstawiamy ligę europy

Liga Europy dla zespołów klubowych to zaraz po Lidze Mistrzów jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych.

Tak jak w przypadki Ligi Mistrzów i tutaj rozgrywki podzielone są na trzy części: fazę kwalifikacyjną, grupową i pucharową.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Pierwsza faza już się zaczęła i zespoły zaczęły się wzajemnie eliminować. Jedno jest pewne – wiemy kto wystąpi w dalszych rozgrywkach – zwycięzca wcześniejszej Ligi Europy, czyli Atletico Madryt.

Kto wygra ligę europy / europejską?

Dla typera ważne jest kto może wygrać Ligę Europy. Biorąc pod uwagę Atletico możemy stwierdzić, że będzie z tym bardzo ciężko, ponieważ zespół opuściło kilku kluczowych graczy, a do tego zespół niezbyt rewelacyjnie zaczął sezon w lidze.

Zawodnicy jak i trener mówili zgodnie, że klub nie osiągnie już nic więcej. Dodatkowo teraz nie wiadomo jak daleko dojdzie w Lidze Europy. Tutaj poziom grania jest jeszcze bardziej zawężony i w pewnym momencie wydaje się, że każdy ma tu szansę na wygraną.

Typowanie ligi europy

Z pewnością ciężko jest wytypować od razu kto może wygrać Ligę Europy. Jedno jest pewne – należy tu zrobić pełną i solidną analizę, ponieważ w zespołach zostały przeprowadzone roszady. Nie warto zatem od razu typować, który z zespołów będzie mistrzem.

TOP 3 bonusów na start: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Lepiej poczekać i zaobserwować wcześniejsze mecze, by mieć pojęcie jak grają poszczególne zespoły.

Terminarz Ligi Europy jesteśmy w stanie spokojnie znaleźć w Internecie. Na stronach, gdzie występują wyniki na żywo znajdziemy zarówno mecze, które już miały miejsce, jak i te spotkania, które są zaplanowane na przyszłość. Poza tym do tego, kto może triumfować przydadzą się z pewnością typy bukmacherskie ekspertów na Ligę Europy. Te także bezproblemowo znajdziemy w sieci.

To wszystko sprawi, że dowiemy się o zespołach wiele informacji i jeszcze przed kluczowymi meczami będziemy mogli wskazać potencjalnych zwycięzców. Jednak na tym etapie jest to jednak trudne. Patrząc na historię to właśnie Sewilla zdobywała najczęściej ten tytuł, ale jak już zostało wspomniane nie wiadomo jak zespół ten będzie się zachowywał w nowym sezonie, pod wodzą nowego trenera.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Uczestników jest o wiele więcej i potencjalnych wygranych po nowych transferach wydaje się być naprawdę sporo. Dlatego też jak już zostało wspomniane chcąc dobrze wytypować zwycięzcę warto możliwie obserwować na bieżące większość spotkań. Poza tym analizy ekspertów często ukażą nam spotkania od innej strony, a także pozwolą naświetlić informacje, o których wcześniej nie mieliśmy żadnego pojęcia.

Jedno jest pewne każda z drużyn będzie walczyć o zwycięstwo bo to nie tylko prestiż ale i duże pieniądze a dodatkowo możliwość gry w lidze mistrzów w przyszłym sezonie.

Aktualne typy na ligę europy znajdziesz na obstawianie.net