Jak obstawiać ligę mistrzów UEFA?

Rozpoczynając przygodę z typowaniem po zakończeniu meczów reprezentacyjnych, możemy się cieszyć wzmożonym tempem spotkań klubowych i przede wszystkim – startem UEFA Champions League.

To bez wątpienia jedna z najbardziej ekscytujących rywalizacji, na którą czeka tysiące typerów na całym świecie. Piłka nożna w sobie już jest fascynująca, ale co można powiedzieć o UEFA Champions League? Rozgrywki te składają się z trzech etapów: kwalifikacyjnego, grupowego i pucharowego.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Pierwsze mecze już zostały rozegrane. Zanim jednak zajmiemy się typowaniem, zerknijmy na imponujące nagrody pieniężne. Krótko mówiąc, za udział w I rundzie kwalifikacyjnej można zdobyć 220 000 euro, a zwycięzca może zgarnąć aż 15 500 000 euro! To naprawdę spore sumy.

Typowanie w UEFA Champions League – czas rozpocząć

Te kwoty są również istotne w kontekście typowania meczów. Prestiż jest ważny, ale równie ważne są wspomniane nagrody pieniężne. Kluby muszą zarabiać, a UEFA Champions League to najlepsze miejsce na to.

Teraz przejdźmy do sedna naszych sugestii dotyczących zakładów bukmacherskich na UEFA Champions League. Nawet w pierwszych meczach rozgrywek można zarobić. Mimo że uczestniczą w nich drużyny najwyższej klasy, na początku sezonu można zauważyć pewne różnice między nimi.

Podobnie jak w każdym meczu piłkarskim, możemy typować zwycięstwo jednej z drużyn, liczbę goli czy żółtych kartek. Ponieważ UEFA Champions League to najpopularniejsze rozgrywki klubowe, w Internecie znajdziemy typy ekspertów. Im bardziej zaawansowany sezon, tym więcej typów bukmacherskich możemy znaleźć. Każdy mecz ma znaczenie, ale od samego początku pojawia się pytanie, na którą drużynę postawić w UEFA Champions League.

Kto wygra tegoroczną edycję UEFA Champions League?

Oprócz typów na pojedyncze mecze, istnieją także zakłady długoterminowe, w których możemy obstawiać, która drużyna zdobędzie tytuł mistrza. Kursy są wysokie, ale szanse na wygraną są mniejsze. Przeglądając uczestników, warto zwrócić uwagę na hiszpańskie drużyny, takie jak FC Barcelona czy Real Madryt. Oczywiście rywalizują także inne popularne zespoły z różnych krajów europejskich. Każdy chce osiągnąć sukces.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Zanim jednak postawimy zakład, sprawdźmy, czy drużyny te znacząco zmieniły swoje składy w nowym sezonie. Kluby takie jak FC Barcelona czy Real Madryt wciąż dysponują najlepszymi piłkarzami na świecie, ale inne drużyny również się wzmacniają.

W tym sezonie FC Barcelona na pewno będzie wyjątkowo zdeterminowana, ponieważ w poprzednim sezonie nie spisała się najlepiej. Real Madryt będzie bronił tytułu, a także Bayern Monachium i Paris Saint-Germain nie można bagatelizować.

Aktualne typy na UEFA Champions League znajdziesz na obstawianie.net.

PROMOCJA TYGODNIA