Obstawiamy ligę mistrzów UEFA

Kiedy kończą się mecze reprezentacyjne możemy zauważyć wzrost spotkań klubowych, a przede wszystkim rozpoczęcie Ligi Mistrzów.

To niezwykle popularne rozgrywki, na które czekają tysiące typerów na całym świecie. Piłka nożna sama w sobie jest wielkim widowiskiem, a co dopiero biorąc pod uwagę Ligę Mistrzów? Rozgrywki składają się z trzech części (fazy: kwalifikacyjnej, grupowej i pucharowej).

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Pierwsze mecze są już rozgrywane. Zanim przejdziemy do kwestii typów warto przyjrzeć się nagrodom pieniężnym, które są naprawdę imponujące. Nakreślając to w skrócie: za udział w I rundzie kwalifikacyjnej można zgarnąć 220.000 Euro, natomiast zwycięzca może liczyć na aż 15.500.000 Euro! Stawka jest zatem spora.

Typowanie ligi mistrzów czas zacząć

Te kwoty są również ważne w kwestii typowania meczów. Tutaj liczy się wygrana ze względu na prestiż, ale również wspomniane nagrody pieniężne. W końcu kluby muszą zarabiać, a Liga Mistrzów jest tego najlepszym miejscem.

I tutaj zacznijmy rozważać nasze sugestie na najważniejszy temat, a mianowicie zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów. Już pierwsze rozgrywane mecze są niezwykle pasjonujące i możemy na nich zarobić. Mimo tego, że Liga Mistrzów to zespoły z najwyższej półki to na samym początku zmagań możemy zauważyć jeszcze duże różnice między zespołami, które będą ze sobą grały.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jak w każdym meczu piłki nożnej możemy typować zwycięstwo danej drużyny, ilość goli czy ilość żółtych kartek. Biorąc pod uwagę, że są to najpopularniejsze rozgrywki zespołów klubowych to w Internecie znajdziemy typy ekspertów na Ligę Mistrzów. Im dalej brną rozgrywki, tym więcej typów bukmacherskich możemy znaleźć. Każdy mecz jest tutaj oczywiście ważny, ale każdy zastanawia się już na samym początku na kogo postawić w Lidze Mistrzów?

Kto wygra ligę mistrzów?

Istnieją bowiem także zakłady długoterminowe, w których to możemy już o wiele wcześniej ustalić kto naszym zdaniem będzie nowym mistrzem. Kursy wysokie, ale i z nim także prawdopodobieństwo wygranej mniejsze. Przeglądając jednak uczestników nie ma się co oszukiwać.

Najwięcej nadziei pokłada się w drużynach hiszpańskich – FC Barcelona czy Real Madryt. Oczywiście w stawce są także inne równie popularne zespoły z innych krajów europejskich. Każdy chce osiągnąć tu najlepszy wynik.

Zanim jednak obstawimy mecz spójrzmy czy dane zespoły mocno zmieniły swoje składy na nowy rok gry. W przypadków powyższych zespołów cały czas mamy do czynienia z najlepszymi zawodnikami świata. Ale inne kluby nie śpią i także się wzmacniają.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

W tym roku z pewnością FC Barcelona będzie szczególnie zdeterminowana do wygrania całej imprezy, gdyż rok wcześniej nie poszło jej najlepiej. Real Madryt będzie chciał bronić tytułu. Z kolei nie możemy zapominać o również mocnych Bayernie Monachium czy Paris Saint-Germain.

Aktualne typy na ligę mistrzów znajdziesz na obstawianie.net