Zakłady bukmacherskie z freebetem

Szukasz wypasionej promocji z freebet za rejestrację? Sprawdź freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po małej pauzie w meczach w ligach związanych z MŚ, w 2 dzień Świąt Bożego narodzenia wraca mocna liga angielska (polecamy https://www.obstawianie.net/terminarz-ligi-angielskiej-i-typy-ekspertow.html)!
Wskutek tego Fuksiarz.pl utworzył nową odsłonę promocji Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w jakiej da się pozyskać i 100 zł freebetu! Ten bonus Fuksiarza dostępny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. Wobec tego – o ile chcesz otrzymać 100 zł freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i obstawiaj spotkania on-line.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Aby przyłączyć się do rzeczonej promocji bukmacherskiej powinno się kliknąć „Dołącz”, na stronie promocji, przetransferować 50 zł przelewu a także wytypować kupony AKO (przedmeczowe i/czy też w trakcie) za minimalną liczbę 20 zł. Kurs całościowy dokładanych kuponików musi wynosić minimum 3.00. Zależnie od liczby trafionych kuponików, na graczy czekają freebety:

2 trafione kupony = 20 zł freebet
4 trafione kupony = 40 zł freebet
6 trafionych kuponów = 60 zł freebet
8 trafionych kuponów = 80 zł freebet
10 trafionych kuponów = 100 zł freebet

Freebety nie łączą się. Każdy typer zdoła dostać wyłącznie jeden freebet, orientacyjnie: typer jaki poprawnie skreśli 10 kuponików AKO, dostanie 100 zł freebet.

Więcej niuansów na stronie https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

Zakłady bukmacherskie z freebetem 2 2023