„Epicki flip” do obstawiania u bukmachera

Ekskluzywny Apartament 504: Inwestycja za 23 mln zł

W 2022 roku Rafał Zaorski nabył apartament numer 504 w prestiżowej Złotej 44 za imponującą kwotę 23 mln zł. Wierzył, że w 2023 roku sprzeda go z ponad dwukrotnym zyskiem. Jednak zamiast tego, postanowił wprowadzić innowacyjny projekt o nazwie „Epicki Flip,” dzieląc mieszkanie na 20 tys. udziałów, z ceną 5000 zł za sztukę. Ta kontrowersyjna decyzja miała przynieść mu nawet 100 000 mln zł zysku.

Protest Wspólnoty Mieszkaniowej: „Eksperyment Społeczny” czy Czysty Zysk?

Wspólnota mieszkaniowa budynku Złota 44, w którym znajduje się nieruchomość, podniosła obiekcje wobec planów Zaorskiego. W oświadczeniu wyraźnie sprzeciwiła się nazewnictwu projektu jako „eksperymentu społecznego,” twierdząc, że ma on służyć jedynie osiągnięciu celów finansowych organizatora, a jednocześnie może destabilizować funkcjonowanie budynku.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Obawy mieszkańców a Luksus Złotej 44

Inni mieszkańcy apartamentowca wyrazili obawy co do potencjalnego zamieszania, jakie może spowodować udostępnienie jednego z lokali dla dwudziestu tysięcy najemców. Złota 44, będąca niezwykle luksusowym budynkiem w centrum Warszawy, jest dostępna na co dzień tylko dla wyjątkowo ograniczonej liczby osób. W związku z tym wspólnota mieszkaniowa podjęła kroki prawne w celu przymusowej licytacji apartamentu Zaorskiego.

Upór Inwestora i Zakłady Bukmacherskie

Mimo sprzeciwów, Rafał Zaorski nie zamierza rezygnować z projektu „Epicki Flip” i twierdzi, że dojdzie on do skutku. Czy tak się rzeczywiście stanie? Bukmacherzy z Betclic widzą duże szanse na realizację transakcji, oferując kurs 2,50 na sukces. Zdaniem analityków firmy, mało prawdopodobny jest scenariusz, w którym wspólnota mieszkańców Złotej 44 zlicytuje własność Zaorskiego, co potwierdza kurs 10,0.

Podsumowanie: Walka o Epicki Flip trwa

Dramatyczna sytuacja wokół projektu „Epicki Flip” Rafała Zaorskiego toczy się dalej. Walka z wspólnotą mieszkaniową, kontrowersje i zakłady bukmacherskie sprawiają, że losy najdroższego apartamentu w Polsce są niepewne. Czy inwestor zrealizuje swoje plany czy też wspólnota odniesie zwycięstwo? Odpowiedzi na te pytania poznamy w najbliższych miesiącach.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

PROMOCJA TYGODNIA