Jak grać u bukmachera czyli prosty sposób

Jak grać u bukmachera, aby go ograć? Cóż, to pytanie, na które odpowiedź chciałby znać każdy człowiek, który pragnie się wzbogacić.  Pierwszym sposobem na bukmachera są strony, gdzie „zawodowi” gracze u bukmachera za pewną opłatą dzielą się swoimi typami.

My jednak płacić nie chcemy, zatem co robić? Odpowiedź jest prosta, ale nie zadowalająca, czyli żmudna praca i przestrzeganie zasad. Jedną z nich jest unikanie puszczania tzw. taśm (więcej niż 3 zdarzenia na kuponie).

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Prosty sposób na bukmachera

Ważne jest też, by pamiętać o starym porzekadle „chytry dwa razy traci” (nie gramy nic z kursami poniżej 1.40 ze względu, na wysokie opodatkowanie). Polecał bym też nie obstawiać zdarzeń z polskiej ekstraklasy, gdzie każdy mecz to loteria.

Skoro nam nic nie wolno i mamy kilka zasad to, jaki jest sposób na bukmachera?

Jak grać u bukmachera i wyjść na plus?

Oto kilka rad, które z pewnością zwiększą napływ gotówki. Po pierwsze należy zbudować portfel, to powinno pozwolić nam na około 20 porażek z rzędu. Po drugie warto obserwować nie tylko statystyki drużyn, ale także zdarzenia specjalne jakie oferuje nam bukmacher, dla przykładu w piłce nożnej będzie to liczba rzutów rożnych w meczu.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Takie zdarzenia mają kursy około 1.6 – 1.8, a mając takie dwa możemy mieć na kuponie bardzo ładny kurs. Kolejną rzeczą jest to, aby po wpadnięciu w serię porażek, nie próbować desperacko się odegrać – to doprowadzi nas tylko do zguby.

Inne sposoby, opcje …

Całkiem ciekawą opcją do rozważenia w kontekście sposobów na bukmachera są kupony rodzaju „MAXIKOMBI”.
Do takiego kuponu dodajemy np. cztery zdarzenia, niech się nazywają A, B, C, D.

W tego rodzaju kuponie, możemy nasze zdarzenia pogrupować: grupa 1 – zdarzenia A i B, grupa 2 – zdarzenie C, D.

Dobrze więc, załóżmy, że łączny kurs grupy 1 to X, a kurs grupy 2 to Y. Obie grupy na kuponie dają nam kurs XY.  Kupon „MAXIKOMBI” pozwala nam na mały margines błędu, jeżeli, zdarzenie A lub B okaże się błędne to otrzymamy pieniądze za kurs z grupy 2 (jeżeli zdarzenia C, D okazały się prawidłowe).

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

UWAGA! Grając za 50 zł grupa 1 jak i grupa 2 ma początkową wartość 25 zł.

Co to znaczy? To znaczy, że nie raz kupony mogą się nie zwrócić, a jedyne pocieszenie to świadomość, iż nie wszystkie nasze pieniądze przepadły.

Następną wadą tego rodzaju kuponów to znacznie obniżony kurs łączny. Grając u bukmachera często sprawdzaj promocje,a wiadomo że promocje to coś co wszyscy kochamy najbardziej. Najczęściej będziemy mogli korzystać z nich w okresie dużych imprez sportowych.

Poza bonusem bukmacherskim rejestracyjnym, który widnieje w większości ofert polskich bukmacherów, będziemy mogli liczyć na podwojony depozyt (wpłacasz 100 złotych otrzymujesz następne 100), „cashback”(przegrana = zwrot pieniędzy) czy też gra czyli obstawianie bez podatku.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!