MŚ w hokeju na lodzie a bukmacherzy

Wielkie Święto dla Kibiców Hokeja na Lodzie w Polsce

Już niedługo fani hokeja na lodzie w Polsce będą świętować, gdyż nasza reprezentacja po 22 latach powraca do udziału w mistrzostwach świata Elity. Tegoroczne zawody odbędą się w Czechach, na lodowiskach Pragi i Ostrawy, w dniach 10-26 maja. Biało-Czerwoni rozegrają swoje mecze głównie w lokalizacji Ostrawy, co daje kibicom polskim wyjątkową okazję do wsparcia swoich ulubieńców tuż za granicą.

Polska w Grupie B

Nasza reprezentacja, grająca w grupie B, zmierzy się z takimi drużynami jak Słowacja, Łotwa, USA, Francja, Niemcy, Kazachstan i Szwecja. Wielu z tych rywali nie spotkaliśmy od długiego czasu, co dodaje dodatkowego smaku rywalizacji. Polska kadra jest w pełni gotowa, by stanąć do walki o sukces na międzynarodowej scenie.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Oczekiwania i Przygotowania Polaków

Leszek Laszkiewicz, lider zespołu polskiej reprezentacji, podkreśla, że zbliżające się spotkania, zwłaszcza z takimi potęgami jak USA, Szwecja czy Niemcy, będą nie tylko wyzwaniem dla kibiców, ale także dla samych zawodników. W tych meczach skoncentrujemy się przede wszystkim na obronie, ale nie brakuje w naszych szeregach determinacji i chęci zwycięstwa.

Przejęcie Dowództwa i Kontynuacja Dziedzictwa

Laszkiewicz zastąpił Andrzeja Zabawę na stanowisku lidera reprezentacji, kontynuując wspaniałe dziedzictwo polskiego hokeja. Jego doświadczenie i determinacja są kluczowe w przygotowaniach drużyny do mistrzostw świata. Jako były zawodnik, który przez lata reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej, ma niepowtarzalną wizję sukcesu dla naszej kadry.

Polski Hokej: Pasja i Wytrwałość

Hokej to nie tylko sport, to nasza pasja i miłość. Laszkiewicz, który sam przez lata bronił barw narodowych, kontynuuje swoją przygodę z hokejem jako lider reprezentacji i dyrektor sportowy w JKH GKS Jastrzębie. Jego oddanie dla tej dyscypliny jest niezmienne, a chęć osiągnięcia sukcesów nadal płonie w sercu.

Powrót do Światowej Elicie: Cele i Ambicje

Po ponad dwóch dekadach przerwy, Polska ponownie zyskała miejsce w gronie najlepszych drużyn świata. Trener Robert Kalaber i jego zespół przygotowali się starannie do tego wyzwania, tworząc drużynę, która jest mieszanką doświadczenia i młodzieńczej energii. Ich celem jest nie tylko udział, ale także utrzymanie się w elicie światowego hokeja.

Mistrzostwa Świata w Hokeju

Mistrzostwa Świata w Hokeju to nie tylko sportowe wydarzenie, to także okazja do uhonorowania polskiego dziedzictwa hokejowego i wspierania naszych zawodników w ich międzynarodowej przygodzie. Polska reprezentacja jest gotowa na wyzwania, jakie niesie za sobą udział w mistrzostwach świata Elity, i z determinacją stanie do walki na lodowiskach Czech.

PROMOCJA TYGODNIA