Zakłady bukmacherskie – czy warto?

Czy warto grać na zakładach bukmacherskich? Czy to się opłaca? I jak tak to jak grać na zakładach u bukmachera by wygrywać …

Zakłady bukmacherskie należą do gier hazardowych. Pomimo tego, że możemy dokładnie zanalizować mecz i zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej to nadal musimy pamiętać, że to tylko sport.

Codziennie odbywa się wiele spotkań sportowych, które dają nam szanse na zarobek – to pozytywne podejście do tej sprawy. Jest też ciemna strona zakładów bukmacherskich – systematyczna utrata pieniędzy. Jeśli sami mamy pewne doświadczenia w tym temacie z pewnością po pewnym czasie zadawaliśmy sobie pytanie „czy warto grać na zakładach bukmacherskich?”.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ciągłe straty nie działają pozytywnie na nasze myślenie. Jednak jest to tak wciągające, że dajemy sobie kolejną szansę i próbujemy dalej. Ale czy jest sens i czy warto zakłady bukmacherskie stawiać jako źródło dochodu?

Z pewnością warto spojrzeć na historię swoich kuponów i zastanowić się nad własną grą. W czym popełnialiśmy błędy? Czy graliśmy kierując się głównie emocjami? A może obstawialiśmy zbyt wygórowane kursy?

 

Zakłady bukmacherskie – jak grać

Jak już wiemy gra w zakładach bukmacherskich to rozrywka, której oddaje się coraz więcej osób. W związku z tym na polskim rynku pojawia się coraz więcej podmiotów oferujących obstawianie wyników sportowych. Aby przybliżyć początkującym, jak grać na zakładach bukmacherskich sprawdźmy, jakie mamy możliwości typowania kuponów oraz z jakie opcje są do wykorzystania w grze przez internet.

Rodzaje kuponów

Najpopularniejszymi rodzajami zakładów są kupony solo i akumulowane. Zasada gry kuponów solo to najprostsza forma zakładu, w której typujemy wynik jednego spotkania, określając czy padnie remis, zwyciężą gospodarze lub goście. Spośród wszystkich innych kuponów zakład solo jest najłatwiejszy do trafienia, dlatego najczęściej wybierają go osoby grające na poważnie, operujące zazwyczaj wyższymi stawkami.

Wadą zakładów solo jest stosunkowo niska jednorazowa wygrana. Aby ją zwiększyć, bukmacherzy udostępniają możliwość gry kuponów akumulowanych zwanych też kombinacyjnymi czy ako. Na takim kuponie umieszczamy od dwóch do kilkunastu nawet typów.

Ponieważ w tym wypadku kursy poszczególnych meczów mnożą się, to dają łączny kurs kuponu znacznie wyższy niż w przypadku zakładu solo, sięgający nawet kilku tysięcy. Dzięki temu, przy niskiej stawce nasza ewentualna wygrana, może być naprawdę imponująca. Należy jednak zdawać sobie sprawę, że szanse trafienia takiego kuponu są o wiele niższe.

Kupony tego rodzaju często wybierane są przez osoby grające głównie dla rozrywki, za stosunkowo niewielkie stawki.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

A może grać systemami?

Skoro jednak kupony solo nie przynoszą jednorazowo wysokich wygranych, a akumulatory są niezwykle trudne do trafienia, bukmacherzy umożliwiają typerom zawieranie zakładów systemowych. Gra na zakładach bukmacherskich systemami w skrócie polega wytypowaniu od dwóch do kilkunastu meczów (u niektórych bukmacherów rozpisy można grać tylko dla maksymalnie 13 zdarzeń) podobnie jak w przypadku akumulatora, jednak z zastrzeżeniem, że któreś typy mogą okazać się nietrafione.

Na przykład typujemy pięć spotkań piłkarskich, z których trzech jesteśmy pewni a co do dwóch pozostałych mamy pewne wątpliwości. Rozpisujemy wtedy nasz kupon w systemie 3 z 5, co oznacza, że trafienie trzech meczów daje wygraną.

Jednak, jeżeli choćby jeden z pozostałych, też będzie wytypowany poprawnie, nasza wygrana jest odpowiednio wyższa. Ten rodzaj zakładów bukmacherskich jest chyba najczęściej granym w zakładach przez osoby, które zdają sobie sprawę z ryzyka inwestowania kapitału w akumulatory, a jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości potencjalnie wysokiej wygranej przy relatywnie niskich stawkach.

Graj na żywo!

Otwarcie rynku zakładów przez internet do dodatkowe opcje dla obstawiających mecze. Aby odpowiedzieć na pytanie, jak grać na zakładach bukmacherskich online należy przedstawić możliwości, jakie oferuje. Praktycznie wszystkie firmy bukmacherskie na swoich stronach internetowych umożliwiają graczom zakładanie się w czasie rzeczywistym, czyli live

To ogromnie popularna forma gry. Możemy typować zakłady solo, ale także akumulatory czy systemy. Przy zakładaniu się na żywo istotne jest, aby mieć możliwość bieżącej obserwacji wydarzeń na boisku. Najlepsi bukmacherzy umożliwiają to w formie transmisji wybranych zdarzeń na własnych kanałach telewizyjnych.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gra na zakładach u bukmachera live jest bardzo ekscytująca a zmieniające się wraz z przebiegiem spotkania kursy na niektóre zdarzenia naprawdę wysokie. Dla przykładu: W meczu hokeja po pierwszej tercji drużyna A prowadzi na własnym lodowisku 2-0. Kurs na drużynę B, przedmeczowego faworyta osiąga już wartość 19. Zważywszy, że kursy prematch kształtowały się A- 4,5 X- 4,0 B- 1,4 warto zaryzykować stawkę na typ B, jeżeli z przebiegu śledzonej transmisji wynika, że to właśnie ta drużyna ma przewagę i zdobycie przez nią bramki to kwestia czasu.

Wirtualne sporty – coraz popularniejsze

Inną ciekawą opcją są, dostępne również w internecie zakłady na Wirtualne Sporty. To symulowane komputerowo gry, takie jak piłka nożna, wyścigi konne czy wyścigi samochodowe. Są przeznaczone dla osób lubiących szybką grę, gdyż rozstrzygnięcia postawionych kuponów następują w ciągu kilku zaledwie minut. Jak grać na zakładach bukmacherskich Wirtualne Sporty, jeżeli nie typujemy przez internet?

Okazuje się, że niektórzy bukmacherzy oferują tę opcję również w punktach stacjonarnych, a przebieg zdarzenia śledzić można w transmisji TV.

 

Najważniejsza jest strategia gry

Często bywa tak, że nie mamy sprecyzowanej strategii. Gramy co popadnie i za ile popadnie. Zupełnie nie zastanawiamy się nad słusznością naszych czynów. Na zakładach bukmacherskich warto grać tylko wtedy, kiedy potrafimy realnie podejść do sytuacji.

Bo nawet przegrywając możemy znaleźć tutaj odpowiedź, która zmieni nasze życie. Niestety każdy gracz przechodzi niemal taki sam scenariusz. Tylko nieliczni, którzy dziś na nich zarabiają potrafią rozliczyć się ze swoich bukmacherskich błędów. Im szybciej to zrobimy tym lepiej dla nas.

Bukamcherka nie cieszy się dobrą opinią. Jednak co nas to tak naprawdę obchodzi? Warto szukać nowych strategii, nowych sposobów na pewny zarobek na zakładach bukmacherskich. Jeśli już znajdziemy nasz złoty środek możemy powiedzieć, że dopiero właśnie wtedy warto grać na zakładach bukmacherskich. W innym wypadku to po prostu nie ma sensu. Tracąc miesiąc w miesiąc pieniądze mamy po prostu z tym problem. Im szybciej dojdziemy do takich wniosków, tym lepiej dla nas samych.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Jak grać na zakładach bukmacherskich

Jeśli jednak zakłady bukmacherskie są dla nas ostatnią deską ratunku nie panikujmy po kolejnym przegranym kuponie. Warto szukać informacji dalej, ponieważ istnieje sprawdzony sposób na to, by zarabiać na zakładach bukmacherskich. Być może od razu nie mamy co liczyć na zbyt duże wynagrodzenie, ale z pewnością z biegiem czasu te kwoty będą rosnąć. Najważniejsze jest to, że przestaniemy przegrywać.

A jeśli i na to możemy sobie pozwolić, a obstawiamy mecze tylko i wyłącznie dla adrenaliny i emocji to czemu nie? W końcu inni wydają pieniądze na inne używki, a my raz na jakiś czas chcemy obstawić mecz u bukmachera.

 

Źródło: zaklady-bukmacherskie-jak-zaczac-grac.html

PROMOCJA TYGODNIA