Nowe promocje bukmacherskie – dziś eTOTO

Doskonała oferta przy zakładaniu konta od bukmachera eTOTO! 200 procent za depozyt dla nowo otwierających konta typerów. Zyskaj 1000 zł w bonusach. Tego rodzaju propozycja nie pojawia się zazwyczaj wśród legalnie przyjmujących zakłady bukmacherów w sieci dlatego warto przypatrzyć się jej dokumentnie. Albowiem warto!

Dodatek w trakcie rejestracji to raczej reguła wśród bukmacherów w Kraju, lecz żeby dawać typerom 200 procent za ich depozyt – to ciężko coś takiego wyszperać wśród kolejnych ofert przy rejestracji. Tylko totolotek.pl i lvbet.pl oferują przeszło 1000 pln w bonusach na start, lecz to tylko 100% początkowej wpłaty. A tu etoto.pl zdeklasowało konkurencję!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Reguły propozycji powitalnej

Jak wzmiankowaliśmy ostatnio nadmieniony legalny bukmacher online przedłożył nowiutką promocję na start, w zamian wyboru miedzy ofertą defensywną a ofensywną ukazujemy promocję Zgarnij 1000 złotych od eTOTO.
Widząc gigantyczne zainteresowanie promocjami bukmacherskimi w Kraju wśród obstawiających pojedynki firma bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najkorzystniejszą propozycją dla grających przy zakładaniu konta. U dołu zademonstrowaliśmy trochę informacji odnośnie oryginalnej propozycji przy rejestracji:

W innowacyjnej ofercie w trakcie rejestracji Zgarnij 1000 zł, gracz za własne 2 pierwsze depozyty dostać jest w stanie i 1000 zł:
– początkowy przelew na konto obstawiającego będzie podwyższony o 200% do 100 zł (oznacza to starczy wkład 50 zł, by dostać 100 pln), co jest ponadprzeciętne wśród bukmacherów legalnie funkcjonujących w Polsce. Nie ma możliwości wyszukać bukmachera który zwiększa wpłatę o takiż procent.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Gra bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– wtóry przekaz pieniężny na konto obstawiającego zostanie podwyższony o 100 procent do realnie 900 zł !

W związku z tym sumarycznie użytkownik za własne 2 startowe transfery zdoła dostać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać wszyscy typujący mecze, którzy wciąż nie przeprowadzili początkowej wpłaty na konto u bukmachera (są w stanie zgarnąć obydwa dodatki) czy wtórej wpłaty (są w stanie dostać wtóry bonus), niezależnie od czasu założenia konta gracza.

W wypadku pytań wskazane jest zweryfikować warunki akcji promocyjnej na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!